ŁADA Izabela
2001-07-03
SL Salos Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BRZOZOWSKA Maria
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BUDLEWSKA Gabriela
2002-04-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUJNAROWSKA Kalina
2001-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CICHOWSKA Weronika
2002-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GODLEWSKA Gabriela
2000-01-01
PG D±browa Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KELLER Wioleta
2001-01-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
MARTYNIUK Angelika
2001-08-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
MATEUSZUK Małgorzata
2002-01-01
PG 1 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
MIELECH Gabriela
2001-01-31
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
OSTROWSKA Aleksandra
2002-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
OSZMIAN Julia
2002-01-01
PG D±browa Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
POPKO Natalia
2001-05-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
SAK Natalia
2003-06-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SAWICKA Gabriela
2002-07-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SIELAWA Karolina
2001-05-27
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SOBOLEWSKA Aleksandra
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
STRZYŻEWSKA Zuzanna
2002-03-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SZULC Martyna
2002-02-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
¦NIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik