JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 niest. Kraków MLP
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
5 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
6 BIEŃ Tymoteusz 2004-09-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
7 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
8 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
9 BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
10 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BUBNIAK Mateusz 2003-01-29 ULKS Lipinki MLP
12 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
13 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 BURDZEL Dawid 2004-04-17 LKS Stal Mielec PDK
15 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 CADER Dawid 2003-09-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
17 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
18 CHWAST Klaudiusz 2004-12-14 LKS Kłos Olkusz MLP
19 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
20 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
21 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
22 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
23 CZEKALIŃSKI Krystian 2002-01-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
24 CZYŻ Jakub 2003-05-14 SKS Kusy Kraków MLP
25 DRZEWIŃSKI Tomasz 2003-11-24 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
26 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
28 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
29 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
30 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
31 FIAŁA Igor 2002-12-11 LUKS Namysłów OPL
32 FILIPEK Tomasz 2003-05-18 UKS Jedynka Tokarnia MLP
33 FODYMSKI Patryk 2003-08-15 SKS Kusy Kraków MLP
34 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
35 GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
37 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
38 GIBAS Dawid 2002-08-31 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
39 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
40 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
41 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
42 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
43 GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 GRYZIK Dawid 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
45 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
46 HRYC Bartłomiej 2003-07-12 UKS Maraton Sękowa MLP
47 ILNICKI Remigiusz 2002-03-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
48 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 JANIA Mateusz 2003-11-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
50 JANUS Filip 2004-05-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
51 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
52 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
53 JATKOWSKI Oskar 2003-09-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
54 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
55 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
56 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
57 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
58 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
59 KĘPKA Wiktor 2003-01-01 KS Wisła Puławy LBE
60 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
62 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
64 KOREJBA Jakub 2003-03-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
65 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
66 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
67 KO¬LIK Jan 2003-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
68 KRAWCZYK Dominik 2004-03-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
69 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
70 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
71 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
72 KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
73 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
74 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
75 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
76 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
77 LEPIARZ Daniel 2003-06-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
79 LUDWICZAK Radoslaw 2004-07-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
80 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
81 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
82 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
83 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
84 MACHNIK Szymon 2007-08-17 TS AKS Chorzów SLK
85 MAJDA Mariusz 2003-03-12 LKS Brzezina Osiek MLP
86 MAŁOTA Patryk 2003-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
87 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
88 MIREK Jakub 2003-01-24 OLA Małopolskie MLP
89 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
90 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
91 MŁYNARZ Dominik 2005-04-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
92 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
93 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
94 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
95 NEUBERT Oliwier 2005-04-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
96 NIKULA Tobiasz 2004-07-30 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
97 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
99 OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 LUKS Podium Kup OPL
100 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
102 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
104 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
105 PAJOR Paweł 2003-04-28 OLA Małopolskie MLP
106 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 PALEŃ Przemysław 2004-05-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
108 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
109 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
110 PIECYK Karol 2007-11-15 TS AKS Chorzów SLK
111 PIECYK Wiktor 2007-11-15 TS AKS Chorzów SLK
112 PIECZARA Grzegorz 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
113 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
114 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
115 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
116 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
117 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
118 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
119 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
120 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
122 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
123 ROZUMKIEWICZ Jakub 2003-03-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
124 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
125 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
126 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
127 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
128 SIECZKOWSKI Szymon 2005-03-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
129 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
130 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
132 SKOMSKI Maciej 2002-11-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
133 SO¦NICKI Emanuel 2003-09-11 UKS-MOS Opole OPL
134 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
135 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
136 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
137 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
138 STRZELECKI Patryk 2008-02-25 TS AKS Chorzów SLK
139 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
140 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
141 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
142 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
143 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
144 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
145 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
146 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
147 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
148 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
149 ¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
151 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
152 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
153 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 BKL Bełchatów LDZ
154 TOCZEK Michał 2003-07-15 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
155 TOMASZEWSKI Slawomir 2003-12-13 WKS Wawel Kraków MLP
156 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
157 TUŁNOWSKI Daniel 2003-03-05 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
158 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
159 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
160 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
161 WEBER Jakub 2001-05-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
162 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
163 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
164 WITALEC Marcin 2003-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
166 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
167 WÓJCIK Filip 2003-04-13 UKS Sokół Zator MLP
168 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
169 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
170 WRÓBLEWSKI Kacper 2004-07-29 LUKS Strzałków LDZ
171 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
172 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
173 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
174 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
175 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
176 ŻERDA Piotr 2004-03-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16166591644287sekund