SZUBA Kamil
2005-08-12
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BORSUK Andrzej 2005-01-27 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
5 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
6 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
7 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
8 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
9 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
10 CADER Dawid 2003-09-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
11 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
12 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin O¶więcim MLP
14 CHUDZIK Marcel 2003-01-01 KS Wisła Puławy LBE
15 DAO Mateusz 2003-01-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
16 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
17 DORSZYŃSKI Miłosz 2003-12-09 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
18 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 DRZEWIŃSKI Tomasz 2003-11-24 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
20 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
21 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
22 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
23 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
24 GIBAS Dawid 2002-08-31 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
25 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
26 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
27 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
28 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
29 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 HANUSIAK Szymon 2005-07-16 UKS Jedynka Tokarnia MLP
33 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
34 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 ILNICKI Remigiusz 2002-03-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
36 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
37 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
38 JANIA Mateusz 2003-11-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
39 JANUS Filip 2004-05-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
40 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
41 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
42 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
43 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
44 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
46 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 OLA Małopolskie MLP
47 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
48 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
49 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
50 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
51 KRUPA Krzysztof 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
52 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
53 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
55 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 LANGWIŃSKI Szymon 2005-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
57 LEPIARZ Daniel 2003-06-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
59 LUDWICZAK Radoslaw 2004-07-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
60 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
61 ŁUĆKO Filip 2003-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
62 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
63 MACIEJOWSKI Damian 2005-08-06 UKS Jedynka Tokarnia MLP
64 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
65 MATUSIAK Norbert 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
66 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
67 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
68 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
69 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
70 MRÓZ Oskar 2001-04-06 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
71 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
72 NECZEK Wiktor 2005-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
73 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
74 NEUBERT Oliwier 2005-04-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
75 NIKULA Tobiasz 2004-07-30 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
76 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
78 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
79 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
80 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
82 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
83 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
84 PORO¦ Kacper 2005-12-20 OLA Małopolskie MLP
85 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
87 PYTLIK Adrian 2005-09-23 KS Victoria Trzebinia MLP
88 RAŁ Mateusz 2005-03-01 UKS Sokół Zator MLP
89 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
90 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
91 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
92 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
93 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
94 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
95 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
96 SIECZKOWSKI Szymon 2005-03-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
97 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
98 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
99 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
100 SKOMSKI Maciej 2002-11-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
101 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
102 SUTER Filip 2006-02-21 OLA Małopolskie MLP
103 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
104 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
105 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
106 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
107 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
108 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
109 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
110 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
111 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
112 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
113 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
114 TOCZEK Michał 2003-07-15 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
115 TOMASZEWSKI Olaf 2005-01-01 OLA Lubelskie LBE
116 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
117 WANTUCH Bartłomiej 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
118 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
119 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
120 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
121 WIDZ Jakub 2004-03-22 TS Start Lublin LBE
122 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
123 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
124 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
125 ZAWADKA Tomasz 2004-01-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
126 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
127 ZIĘTKOWSKI Kamil 2004-03-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
128 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.082602024078369sekund