CWALINA Bartosz
2002-07-08
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
2 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
3 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
4 BIEŃKOWSKI Artur 2001-07-22 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
5 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
6 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
7 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
8 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
9 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
10 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
11 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 DˇBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
13 DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
14 DRON Mykola 1996-08-02 OKS Skra Warszawa MAZ
15 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
16 FIGAJ Sebastian 2002-05-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
18 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
19 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
20 GˇSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
21 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
22 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
23 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
24 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
25 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
26 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
27 KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
28 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
29 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Ostrołęka MAZ
30 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
32 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
33 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
34 ŁUBA Damian 1999-03-11 I LO Łomża POD
35 MASIEWICZ Jan 2001-06-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
36 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
37 MILEWSKI Krzysztof 2000-01-01 PG Trzcianne POD
38 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
39 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
40 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
41 OBARA Przemysław 1995-10-13 MUKS Płock MAZ
42 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
43 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
44 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
45 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
46 POMICHTER Jakub 2003-01-15 UKS Technik Augustów POD
47 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
48 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
49 REDYKIERT Mateusz 2000-04-04 KS Łomżanie Łomża POD
50 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
51 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
52 RZˇCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
53 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
54 SENDROWSKI Mirosław 2000-01-01 PG Zbójna POD
55 SIUDYM Daniel 1999-06-09 UKS Otrębusy MAZ
56 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 SMAGUŁA Mateusz 2000-01-01 niest. Białystok POD
58 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
59 TOMASZCZYK Sebastian 1998-10-22 ZSEiO 6 Łomża POD
60 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
61 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
63 TSHISENSE William 2000-10-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
64 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
66 WˇSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
67 WˇSOWSKI Kacper 2001-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
68 WOŁEK Dawid 2002-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
69 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
70 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
71 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
72 ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 OKS Skra Warszawa MAZ
73 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.069441080093384sekund