CWALINA Bartosz
2002-07-08
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
2 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
3 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
4 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
5 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
6 DRON Mykola 1996-08-02 OKS Skra Warszawa MAZ
7 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
8 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
9 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
10 GˇSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
11 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
12 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
13 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
14 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
15 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
16 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WMZ
17 ŁUBA Damian 1999-03-11 I LO Łomża POD
18 MASIEWICZ Jan 2001-06-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
19 MILEWSKI Krzysztof 2000-01-01 PG Trzcianne POD
20 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
21 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
22 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
23 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
24 REDYKIERT Mateusz 2000-04-04 KS Łomżanie Łomża POD
25 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
26 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
27 RZˇCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
28 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
29 SENDROWSKI Mirosław 2000-01-01 PG Zbójna POD
30 SIUDYM Daniel 1999-06-09 UKS Otrębusy MAZ
31 SMAGUŁA Mateusz 2000-01-01 niest. Białystok POD
32 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
33 TOMASZCZYK Sebastian 1998-10-22 ZSEiO 6 Łomża POD
34 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
35 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
36 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
37 TSHISENSE William 2000-10-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
38 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 WˇSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
40 WˇSOWSKI Kacper 2001-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
41 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
42 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.038061857223511sekund