KONDRACKA Gabriela
2001-03-08
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
2 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
3 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
4 BUTKIEWICZ Maja 2002-04-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
5 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
6 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 KS Podlasie Białystok POD
7 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
8 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
9 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 CZOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-01 PG Suchowola POD
11 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
12 DĄBROWSKA Natalia 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
13 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
14 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
15 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
16 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
17 FEMLAK Natalia 2001-08-15 MLKS Agros Żary LBU
18 FISZER Natalia 2002-03-12 GUKS Asy Dywity WMZ
19 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
21 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
22 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
23 GŁUCHOWSKA Zofia 2001-02-05 AZS UMCS Lublin LBE
24 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
25 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
26 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
27 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
28 KACZMAREK Julia 2002-03-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
29 KARP Katarzyna 2000-01-01 ZS Suchowola POD
30 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
31 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
32 KONACHOWICZ Karolina 2002-04-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
33 KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
34 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
36 KOPEĆ Julia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
37 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
39 KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
40 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
41 KUCAL Kamila 2001-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
42 KURPIEWSKA Magdalena 2000-01-01 PG Nowogród POD
43 KURZAJCZYK Martyna 2002-12-05 UKS 12 Kalisz WLP
44 LASKOWSKA Aleksandra 2002-01-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
46 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
47 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
48 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
49 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
50 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
51 MIKULSKA Martyna 2002-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
53 MRÓZ Marlena 2002-10-24 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
54 NAREWSKA Milena 2001-01-01 I LO Łomża POD
55 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
56 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
57 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
58 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
59 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
60 PIETROŃ Monika 2002-02-22 ULKS Skoczek Pogórze POM
61 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
62 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 SKLA Sopot POM
63 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
64 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
65 PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
67 RADECKA Alicja 2001-12-27 KS Podlasie Białystok POD
68 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
69 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
70 ROGULA Julia 2002-10-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
71 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
72 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
73 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
74 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
75 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
76 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 SMUTNIAK Żaneta 2001-04-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
78 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
79 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
80 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
81 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
82 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
83 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
84 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKS Jedynka Jarocin WLP
85 SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 LKS OSiR Pleszew WLP
86 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 UKS Jedynka Gostyń WLP
87 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
88 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
89 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
90 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
91 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 TOMCZAK Iwona 2001-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
93 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
95 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
97 WDÓWKA Julia 2001-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
98 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
100 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
101 WYSOCKA Olga 2002-02-12 UKS Technik Augustów POD
102 ZABUSKA Weronika 2000-01-01 PG Ciechanowiec POD
103 ZAJAC Joanna 2001-08-02 MKL Maraton Świnoujście ZPO
104 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 ZAKLUKIEWICZ Alicja 2001-01-22 MUKS Gim 2 Nysa OPL
106 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
107 ZAWADZKA Julia 2001-07-20 MKS MOS Wrocław DOL
108 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
109 ŻBIKOWSKA Karolina 2000-01-01 PG 1 Grajewo POD
110 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34937977790833sekund