CIEŚLAK Szymon
2003-10-30
MKS Piast Głogów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A U
2004-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALBINOWSKI Aleksander
2006-11-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALEKSIAYUK Anton
2001-10-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRUSIEWICZ Jerzy
2004-08-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BABIARZ Patryk
2003-06-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BANAŚ Dawid
2002-02-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAŃKOWSKI Aleksander
2005-12-07
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARSKI Bartłomiej
2003-03-08
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARSZCZEWSKI Mateusz
2003-08-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTECZKA Bartek
2003-03-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BASIŃSKI Dawid
2006-07-19
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEDRA Patryk
2004-03-06
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BERLIŃSKI Rafał
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BĘBEN Oskar
2005-07-05
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIADAŁA Marek
2002-05-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIAŁACHOWSKI Paweł
2006-05-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIERNACKI Michał
2008-01-31
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIERNAT Kamil
2003-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BŁASZCZYK Grzegorz
2002-04-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BŁASZCZYK Igor
2008-06-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BŁAŻEJOWSKI Paweł
2003-02-06
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BOCHYŃSKI Szymon
2005-04-27
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BONNA Daniel
2002-04-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BORKOWSKI Krzysztof
2004-03-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BOŻEK Gabryś
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRACKI Jakub
2003-03-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRANDYK Filip
2006-08-08
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BRODALA Szymon
2002-02-19
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BROWCZUKOWSKI Michał
2001-03-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BROŻEK Tobiasz
2003-11-04
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRUDŁO Wiktor
2003-05-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRYJAK Dominik
2003-03-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BRZEZIŃSKI Artur
2004-02-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRZEZIŃSKI Konrad
2003-09-29
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BRZOZOWSKI Mateusz
2006-02-22
CKS Helios Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BRZYSKI Borys
2006-05-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BUDUJ Mikołaj
2003-01-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BUJAK Jakub
2000-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHAMIOŁO Daniel
2003-11-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CHMIEL Maciej
2004-04-23
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHOJNACKI Bartłomiej
2002-01-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHORZĘPA Wojciech
2006-01-23
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CIERACH Jakub
2002-09-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CISZEWSKI Jan
2004-03-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CYBIŃSKI Paweł
1995-07-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CZAJKOWSKI Szymon
2003-03-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CZAK Jakub
2001-05-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CZARNY Marek
2007-01-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CZERNIAK Fabian
2006-01-19
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CZTERNASTY Jan
2003-09-29
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CZUCZWARA Rafał
2007-07-12
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CZUCZWARA Remigiusz
2002-01-30
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ĆWIK Mateusz
2008-01-10
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DALIK Piotr
2004-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DANIEL Arkadiusz
2004-01-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DATA Szymon
2002-09-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DAWIDZIŃSKI Oliwier
2004-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DAWISKIBA Maciej
2005-02-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DĄBROWSKI Mateusz
2003-08-21
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DEC Fabian
2006-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DEĆ Fabian
2006-04-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DIALLO Amadou
2005-04-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DUCZYMIŃSKI Wojciech
2003-05-11
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DUDA Kacper Eryk
2001-05-05
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DUMAŃSKI Krzysztof
2004-02-08
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DZIAŁOSZEK Karol
2005-08-07
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DZIEWIĘCKI Rafał
2006-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DZIOK Bartosz
2007-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DZIOK Wojciech
2002-05-17
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DZIUBIŃSKI Grzegorz
2003-11-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
EIDERD Alksander
2003-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FILA Wojciech
2004-03-27
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FILAR Igor
2004-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FILMANOWICZ Herbert
2005-03-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FOKSIŃSKI Mateusz
2003-11-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FOLTYM Damian
2005-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
FORGHEIM Mateusz
2001-01-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
FÓRMAŃSKI Mateusz
1991-02-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
FRAMM Miłosz
2003-08-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
FRĄCKOWIAK Kamil
2003-05-29
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
FRĄCKOWIAK Oliwier
2007-08-15
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
FRYŚNY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
FURGA Sebastian
2004-03-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
FURSEWICZ Eryk
2003-02-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GABRYSIAK Szymon
2003-03-14
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GALIK Wojciech
2002-04-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GAŃCZARCZYK Szymon
2004-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GAPIŃSKI Mikołaj
2001-05-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GARBACZEWSKI Karol
2004-06-16
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GAWŁOWSKI Mateusz
2003-11-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GEREGA Bartosz
2004-09-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GIDZIŃSKI Michał
2004-03-31
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GLAZIK Maksymilian
2001-10-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GLOCK Piotr
2002-05-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GOJŻEWSKI Maciej
2004-08-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GONKIEWICZ Jan
2005-06-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GORLEWSKI Szymon
2004-03-28
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GOŹDZIEJEWSKI Kacper
2004-05-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GÓRKA Adam
2008-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GRABA Jakub
2001-08-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GRABOWIECKI Edwin
2003-08-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GRASZA Wojciech
2002-06-22
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GRĄBCZEWSKI Mateusz
2002-03-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GRUSZECKI Kornel
2003-02-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GRYCZYŃSKI Szymon
2005-07-24
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GUSZCZAK Jarosław
1996-10-14
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GWIAZDA Kacper
2000-03-24
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
HABICH Paweł
1977-06-23
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
HAŁAJEWSKI Marcin
2003-12-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
HENIKE Kamil
2008-04-15
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
HERLICZKA Magnus
2003-01-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
HIRSCH Paweł
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
HORODECKI Arkadiusz
2002-05-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ISZTWAN Przemysław
2006-01-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JACOLIK Mateusz
2003-04-06
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JAGUSZEWSKI Rafał
2002-02-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JAKUBIK Aleksander
2003-03-11
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JAMUŁA Krzysztof
2007-01-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JANIA Mateusz
2003-11-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JANIAK Adam
2003-01-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JANIK Mateusz
2004-02-25
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JANKOWIAK Jan
2004-03-28
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JANKOWSKI Oliwer
2003-03-02
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JANKOWSKI Robert
2007-07-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
JAROSZ Maksym
2004-08-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JAROSZ Szymon
2003-09-15
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JASTRZĘBSKI Dawid
2002-01-13
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
JĄDER Wiktor
2007-07-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
JĄDRZYK Mateusz
2005-12-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
JEDYNAK Kacper
2004-10-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
JELONEK Maciej
2002-07-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
JĘDRZEJCZYK Tomasz
2002-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
JOPEK Mateusz
1996-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
JÓŹWIAK Kacper
2003-07-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
JÓŹWIAK Paweł
1997-02-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
JUNG Marcin
2004-03-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
JUSKOWIAK Marcel
2009-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
JUSZCZAK Mikołaj
2004-02-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
JUSZCZAK Szymon
2003-04-24
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KACZMAREK Wojciech
2005-05-18
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KACZOR Marcin
2004-02-12
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KAŁWA Adam
2006-07-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KAMIŃSKI Kacper
2003-02-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KARABAN Jakub
2000-06-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KARASIŃSKI Bartosz
2001-07-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KARIM Adam
2002-08-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KARKULOWSKI Jan
2005-07-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KARNAS Wiktor
2006-05-07
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KAWAŁA Szymon
2005-08-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KAWIŃSKI Karol
2003-03-06
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KAŹMIERCZAK Kamil
2007-12-01
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KĘDZIERSKI Bartosz
2002-01-28
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KIDA Oliwier
2005-10-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KIEŁB Kacper
2007-11-08
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KIERSKI Kacper
2002-01-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KILANOWSKI Wojciech
2004-04-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KIRAGA Jakub
2004-10-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KISIEL Wiktor
2007-04-17
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KLĘSK Jakub
1998-03-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KLIMASZEWSKI Cezary
2003-06-06
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KLIMCZAK Karol
2002-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KLIMIUK Jakub Tomasz
2002-10-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KLOCZKO Mateusz
2002-04-24
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KŁOSOWSKI Jakub
2000-03-02
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KOCHLEWSKI Wiktor
2003-01-21
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KOLAŃCZYK Marcel
2008-06-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KOŁA Kamil
2006-12-04
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KOŁODZIEJ Adrian
2005-07-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KOŁODZIEJSKI Jakub
2004-01-30
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KOMAR Patryk
1991-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KOREPTA Mateusz
2002-09-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KORZENIAK Michał
2007-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KOSTRZYŃSKI Oskar
2002-04-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KOSZKAŁO Nikodem
2006-02-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KOŚCIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KOŚLA Jakub
2008-11-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KOWALCZYK Grzegorz
2006-01-11
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KOWALCZYK Igor
2006-04-01
CKS Helios Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KOWALEWSKI Aleksander
2006-04-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KOWALSKI Dominik
2000-07-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KOWALSKI Kacper
2004-07-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KOWALSKI Paweł
2002-04-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KOZAK Marcin
2002-09-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KOZINOGA Paweł
2002-04-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KOZIŃSKI Konstanty
2003-02-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KRAJEWSKI Dominik
2002-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KRAWCZYK Mateusz
2001-11-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KRĘCZEWSKI Piotr
2002-07-07
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KROCZYŃSKI Patryk
2000-08-05
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KROPIWNICKI Kasjan
2003-12-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KRÓLIKOWSKI Szymon
1999-09-03
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KRUGER Filip Jędrzej
2004-05-30
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KRUPA Mateusz
2008-03-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KRUPKA Piotr
2002-02-03
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KRUPNICKI Grzegorz
2003-08-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KRUSZYŃSKI Oskar
2004-01-29
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KRYGIER Maciej
2007-09-11
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KRYSZTOFIAK Jakub
2004-09-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KRZYŚKÓW Jakub
2002-01-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KUBERA Dawid
2004-09-07
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KUCHCIŃSKI Szymon
2002-03-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KUCZYŃSKI Aleksander
2003-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KULON Kacper
2004-06-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KULUS Albert
2004-01-22
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KUNICKI Kacper
2003-05-24
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KURDZIEL Jeremiasz
2006-10-27
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KUREK Aleksander
2003-05-17
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KURUC Jakub
2003-06-14
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KUŹNIK Łukasz
2005-01-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KWAŚNIEWSKI Filip
2007-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
LACHOWSKI Dawid
2003-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
LANGE Bartosz
2011-03-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
LANGE Filip
2007-12-15
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
LASKOWSKI Mikołaj
2002-09-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
LATA Adrian
2005-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
LATKOWSKI Kacper
2008-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
LAZAR Xavier
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
LEJA Bartosz
2005-11-23
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
LEONOWICZ Jakub
2002-03-20
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
LESICKI Marcel
2002-04-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
LESZCZYŃSKI Oliwier
2003-09-10
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
LEWANDOWSKI Jonasz
2006-12-28
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
LUDWICZAK Krzysztof
2004-10-14
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
ŁACINIK Klaudiusz
2001-06-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ŁUCZYŃSKI Dominik
2002-10-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
ŁYCZAK Bartłomiej
2003-01-26
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MAC Szymon
2005-01-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MACIOŁEK Kamil
2004-05-03
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MAĆKOWIAK Hubert
2004-01-03
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MAJEWSKI Michał
1998-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MAMOT Jakub
2006-06-23
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MARCINIAK Tymoteusz
2000-12-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MAREK Michał
2001-06-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MAREK Paweł
2001-04-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MARTYNYSHYN Valentyn
2003-01-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MEGER Michał
1998-02-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MICHNOWSKI Marcel
2001-12-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
MIELCZAREK Jakub
2003-01-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
MIERZWA Karol
2005-10-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
MIKUŚKIEWICZ Julian
2001-09-19
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
MIRECKI Grzegorz
2000-01-31
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
MIŚKÓW Kasjan
2003-10-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
MOTT Jakub
2002-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
MOŻDŻEŃ Karol
2003-09-17
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
MROZOWSKI Szymon
2004-10-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
MRÓZ Nikodem
2004-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
MULARCZYK Władysław
2005-04-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
MUSIAŁ Wiesław
1957-10-20
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
MUSZYŃSKI Maciej
2004-03-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
NADZIEJKO Łukasz
2001-12-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
NAMYSŁ Jan
2007-04-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
NOWAK Łukasz
2003-03-26
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
NOWAKOWSKI Mateusz
2004-06-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
NOWICKI Patryk
2002-07-07
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
OLBIŃSKI Adrian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
OLEJARZ Mateusz
2004-03-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
OLEJARZ Paweł
2004-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
OLEJNIK Patryk
2003-10-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
OLSZAŃSKI Adam
2002-02-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
OLSZEWSKI Adrian
1978-07-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
ONOSZKO Marek
2004-02-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
ONUCHOWSKI Maciej
2003-05-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
OSIKA Bartłomiej
2004-06-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
OSTROWSKI Norbert
2001-02-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
OWCARZ Krystian
2005-04-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PABIJAŃCZYK Adam
2009-01-31
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
PABIJAŃCZYK Patryk
2004-08-31
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PACHOCKI Patryk
2004-01-25
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
PAJDOWSKI Igor
2003-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PAKULSKI Michał
2008-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PALIGA Michał
2003-02-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PASIERB Wojciech
2008-01-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PATELA Mikołaj
2002-02-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PAWEŁCZYK Maciej
2001-02-15
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PAWŁOW Adam
2001-03-25
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PAWŁOWSKI Aleksander
2005-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PAWŁOWSKI Szymon
2006-05-16
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
PĘDZIŃSKI Mateusz
2001-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
PĘDZIWIATR Marcin
2003-05-08
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
PĘKALA Piotr
1998-02-23
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
PIASECKI Adrian
2003-07-04
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
PIASKOWSKI Antoni
2008-01-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
PIENIĄŻEK Karol
2009-01-22
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
PIĘTA Piotr
2003-02-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
PILICHOWSKI Bartosz
2004-08-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
PIŁAT Oscar
2004-10-13
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
PITER Damian
2000-04-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
PŁOSZAJSKI Norbert
2004-02-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
POLAK Bartosz
2003-07-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
POLAK Sebastian
2001-09-09
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
POLARCZYK Bartosz
2006-02-26
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
POŁCZYK Arkadiusz
2001-12-15
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
POPRAWSKI Michał
2005-05-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
POZNAŃSKI Maciej
2006-01-01
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
POŻEŻYŃSKI Mateusz
2006-05-08
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
PÓŁTORAK Seweryn
2003-08-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
PRZYBYLSKI Oliwier
2004-04-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
PRZYGODZKI Bartłomiej
2003-01-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
PTASZYK Szymon
2003-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
PUCZKO Krzysztof
2001-04-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
RADZIK Adam
2003-07-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
RADZIMSKI Filip
2003-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
RAK Jakub
2000-10-20
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
RATAJCZYK Jakub
2001-04-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
RATMAN Filip
2001-07-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
REWAJ Dawid
2004-09-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ROBOTNIKOWSKI Jakub
2004-05-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
ROGAL Nikodem
2002-03-20
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
ROGALA Jan
2004-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
ROKASZEWICZ Michał
2005-10-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ROMBALSKI Maksymilian
2004-03-19
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
RONCZEWSKI Mikołaj
2006-10-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
ROSZCZAK Bartosz
2003-06-02
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
ROZŁONKOWSKI Mateusz
2004-11-29
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
RÓG Jakub
2004-08-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
RUDNICKI Antoni
2007-09-20
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
RUDNIK Kacper
2001-03-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
RUDZIŃSKI Marcel
2010-02-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
RUTKOWSKI Maciej
2006-11-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
RYBA Kacper
2002-11-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
RYNDAK Antoni
2003-05-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
RYSMAN Kacper
2002-01-23
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
SADKOWSKI Kornel
2002-06-18
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
SADŁOWSKI Hugo
2004-02-14
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
SAFIAN Miłosz
2001-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
SARGALSKI Szymon
2003-11-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
SATERNUS Szymon
2004-03-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
SAWICKI Oskar
2009-07-20
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
SIBOROWSKI Jakub
2002-10-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
SIENKIEWICZ Bartosz
2001-01-19
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SINIAWA Krystian
2006-10-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SIUDAK Mateusz
2007-02-12
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SIWAKOWSKI Wojciech
2003-01-11
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SKRZEK Bartłomiej
2005-03-25
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SKRZYPIŃSKI Maciej
1991-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SŁABOSZ Dominik
2002-02-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SOBCZAK Jakub
2007-08-15
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SOBCZYK Kacper
2005-10-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SOBCZYŃSKI Igor
2004-03-17
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SOBIERAJSKI Oskar
2005-05-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SOBOLEWSKI Hubert
2003-01-26
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SOCHA Bruno
2005-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SOKOŁOWSKI Eryk
2008-04-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SOKOŁOWSKI Kamil
1999-08-02
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SOKOŁOWSKI Maciej
2001-04-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SOPORSKI Tomasz
2002-10-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
STANKIEWICZ Filip
2006-11-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
STAŚKIEWICZ Szymon
2002-04-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
STELMASIK Franciszek
2001-04-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
STELMASIK Krzysztof
2003-02-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
STELMASIK Paweł
2001-04-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
STEMPIN Hubert
2002-10-05
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
STRZAŁKOWSKI Adrian
1990-03-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
SUCHARSKI Jakub
2001-11-21
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
SUDA Orian
2005-10-26
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
SURTEL Armand
2002-09-17
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
SUTY Kacper
2003-03-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
SYTA Igor
2008-07-10
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
SZAKOŁA Jakub
2006-01-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
SZAL Szymon
2004-09-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
SZAMOCKI Grzegorz
2003-04-12
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
SZCZEPAŃSKI Igor
2004-03-31
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
SZCZERCZOWSKI Wojciech
2006-07-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
SZCZĘŚNIAK Karol
2008-01-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
SZCZĘŚNIAK Szymon
2004-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
SZCZUREK Patryk
2003-01-30
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
SZELAST Karol
2002-10-18
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
SZEWCZYK Kamil
2004-06-17
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
SZEWCZYK Maciej
2004-01-23
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
SZKRAPKO Kacper
2000-08-10
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
SZNAJDER Patryk
2003-03-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
SZOCIK Kacper
2000-01-01
Gimnazjum 3 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
SZTEJKOWSKI Damian
1999-03-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
SZUKALSKI Bartosz
2006-12-14
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
SZUKAŁA Wojciech
2004-03-02
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
SZUMOWSKI Piotr
2004-02-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
SZUSTAK Jakub
2003-04-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
SZYDŁOWSKI Kacper
2003-04-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
SZYMCZAK Jakub
2003-10-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
SZYRNER Adam
2007-10-10
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
ŚCIRA Paweł
2002-05-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
ŚNIEGULA Damian
2000-03-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
ŚNIEŻKO Jakub
2003-08-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
ŚWIDERSKI Adrian
1986-09-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
ŚWIDERSKI Hubert
2004-01-20
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
ŚWIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
TAS Mateusz
2002-05-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
TATARA Dawid
2004-07-27
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
TEBEL Pawel
2002-07-07
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
TEPER Patryk
2002-04-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
TOCHMAN Wojciech
2008-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
TOCHMANN Jacek
2010-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
TOMYS Jakub
2005-05-27
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
TOPOROWSKI Szymon
2004-08-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
TOŚ Michał
2003-06-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
TUCZYŃSKI Jakub
2003-05-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
TURBAŃSKI Mateusz
2004-05-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
TYRPA Krystian
1998-09-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
UCHEREK Kacper
2002-03-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
URBANIAK Dawid
2002-01-31
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
WALASZKIEWICZ Miguel
2001-04-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
WASILEWICZ Jan
2000-01-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
WASZAK Krzysztof
2000-01-16
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
WAWRZYKOWSKI Jakub
1997-12-21
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
WAWRZYKOWSKI Łukasz
2001-05-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
WAWRZYNIAK Sebastian
2002-02-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
WĄŻ Mateusz
2003-04-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
WEICHERT Marcin
1999-06-13
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
WIECZOREK Jan
2004-04-17
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
WIECZOREK Kacper
2001-12-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
WIECZOREK Miłosz
2003-02-27
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
WIETUSZYŃSKI Bartosz
2007-03-31
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
WILK Cezary
2004-01-11
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
WILK Tomasz
2007-07-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
WIŚNIEWSKI Dawid
2003-02-15
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
WIŚNIEWSKI Dominik
2005-08-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
WIŚNIEWSKI Łukasz
2005-08-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
WITA Dawid
2004-10-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
WITCZAK Konrad
2001-02-27
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
WŁODARCZAK Jacek
2002-04-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
WŁODEK Kacper
2008-07-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
WOCIS-KRYCKI Mateusz
2003-04-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
WODECKI Mikołaj
2005-03-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
WOJNOWSKI Grzegorz
1999-09-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
WOJTYSIAK Bartosz
2002-09-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
WOLIŃSKI Stanisław
2004-08-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
WOLSKI Patryk
2002-11-01
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
WOŹNIAK Jarosław
2008-02-23
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
WOŹNIAK Marcel
2007-03-18
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
WÓJCIK Denis
2002-11-16
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
WRONA Oskar
2001-01-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
WRÓBEL Dominik
2004-02-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
WYRWAS Krzysztof
2001-08-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
WYRWAS Wojciech
2005-08-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
YARUSHINSKIY Nikita
2000-04-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
ZAHORSKI Bartosz
2001-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
ZAMOROWSKI Bartosz
2003-03-31
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
ZARÓD Kajetan
2008-04-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
ZARZYCKI Maciej
1999-07-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
ZAZULA Michał
2003-10-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
ZBORALSKI Mateusz
2002-03-24
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
ZDRAJKOWSKI Dominik
2008-03-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
ZDUNEK Marcin
2003-08-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
ZIEMBA Piotr
2001-03-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
ZIĘTEK Leon
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
ZUTER Franciszek
2005-06-28
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
ŻARKOWSKI Paweł
2004-04-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
ŻUKOWSKI Mateusz
2004-01-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik