SALA Emilia
2002-03-05
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
2 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
3 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
4 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
6 BIEL Julia 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
8 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
9 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
11 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
12 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
15 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
16 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
18 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
19 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
20 GREMSKA Joanna 2002-10-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 GUZIOR Natalia 2003-02-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
22 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
23 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
26 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
27 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
28 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
29 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
30 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
31 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
32 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
34 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
35 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
37 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
38 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
39 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
41 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
42 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
43 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 GKS Piast Gliwice SLK
45 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
46 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
47 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
49 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
50 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
51 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
52 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
53 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
54 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
55 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
56 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
57 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
59 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
60 MUSKAŁA Natalia 2001-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
61 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
63 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
65 PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
66 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
67 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
68 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
69 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
70 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
71 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
74 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
75 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
76 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
77 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
78 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
79 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
80 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
81 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 LKS OSiR Pleszew WLP
83 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
84 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
85 SZUSTAK Karolina 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
87 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
88 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
89 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
90 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
91 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
92 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
93 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
94 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
95 WALIŁKO Kamila 2002-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
96 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
97 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
98 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
100 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
101 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
102 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
103 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.068886995315552sekund