WSOŁEK Aleksandra
2001-09-15
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
3 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
4 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
5 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
6 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BENKOWSKA Nina 1998-02-07 WLKS Wrocław DOL
8 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
9 BIAŁEK Kinga 2001-07-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
10 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
11 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
12 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
13 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
15 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 CEBULSKA Matylda 2001-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
17 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
18 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
19 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
20 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
21 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
22 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
23 DUDA Dominika 2002-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 DWORAK Anna 1998-03-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
26 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
28 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
29 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
31 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
32 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
33 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
34 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
36 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
37 GRZESIK Karolina 2001-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
39 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
40 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
42 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
43 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
44 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
45 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
46 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 KALANDYK Dominika 2002-08-03 LKS Resovia Rzeszów PDK
49 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
50 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
51 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
52 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
54 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
55 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
56 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
57 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
58 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 KOLBUCH Aleksandra 2002-08-24 LKS Znicz Biłgoraj LBE
60 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
61 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
62 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
63 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 GKS Piast Gliwice SLK
64 KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 MKS Jedynka Jarocin WLP
65 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
66 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 KUBICZ Maja 2001-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
70 KUCZMA Paulina 2001-06-22 KS Komunalni Sanok PDK
71 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
72 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
73 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
75 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
76 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
77 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
78 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
81 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
83 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
84 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
87 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
89 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
90 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
91 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
92 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
94 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
95 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
96 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
97 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
98 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
100 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
101 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
102 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
103 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
104 PASZKO Weronika 2001-04-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
105 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
106 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
107 PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
108 PIONTEK Klaudia 2001-04-17 LUKS Podium Kup OPL
109 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
110 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
111 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
112 POMORSKA Maja 2002-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
113 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
114 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
115 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
117 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
118 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 WLKS Wrocław DOL
119 REJMAN Patrycja 2002-12-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
121 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
122 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
123 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
124 RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
125 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
126 SAWICKA Karolina 2001-05-21 UKS Sprinter Słodków WLP
127 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
128 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
129 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
130 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
131 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
132 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
133 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
134 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
135 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
136 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
137 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
138 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
139 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
140 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
142 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
143 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
144 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
145 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
146 TKACZ Klaudia 1998-03-29 KS Komunalni Sanok PDK
147 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
148 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
149 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
150 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
151 WĘGLOWSKA Julia 2002-04-19 LKS Resovia Rzeszów PDK
152 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
153 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
154 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 MUKL Brodnica KPO
155 WOJTYNEK Marta 2000-08-15 LKS Pogórze Skoczów SLK
156 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
158 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
159 ZAHRAJ Adrianna 2002-03-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
160 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
161 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
162 ZAWADZKA Julia 2001-07-20 MKS MOS Wrocław DOL
163 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
164 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
165 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
166 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
167 ŻYGADŁO Oliwia 2001-04-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.099786996841431sekund