WOŁEK Julia
2000-09-05
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BEKUS Julia 2004-01-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
8 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
9 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
10 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOGDAŃSKA Julia 2003-05-12 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
13 BRYNIARSKA Beata 1999-09-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
18 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
19 CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 KS Komunalni Sanok PDK
20 DĄBEK Ada 2001-07-06 WLKS Wrocław DOL
21 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
22 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
23 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
24 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
25 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
27 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
28 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
29 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
30 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
31 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
32 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
33 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
34 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
37 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
38 JASKOT Emilia 2006-07-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
39 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
40 JEKIEŁEK Agata 2003-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
41 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
42 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
43 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
45 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
46 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
47 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
48 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
50 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
51 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
52 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
53 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
54 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
55 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
56 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
57 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
58 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
59 KURZEJA Joanna 2002-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
60 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
61 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
62 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
63 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
64 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
65 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
66 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
67 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
68 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
69 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
71 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
72 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
73 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
74 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
75 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
77 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
78 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
79 OLEŚ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
80 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
81 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
82 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
83 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
84 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
85 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
87 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
88 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
89 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
90 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
91 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
92 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
93 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
95 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
96 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
97 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
98 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
99 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
100 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
101 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
102 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
103 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
104 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
107 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
108 SZYMOŃCZYK Monika 2001-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
109 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
110 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
111 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
113 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
114 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
115 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
116 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
117 WIERZBICKA Zuzanna 1999-12-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
118 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
119 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
120 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
121 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
122 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
123 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
125 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
126 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
127 ZĄBIK Anita 2000-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
128 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
129 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.076569080352783sekund