WOŁEK Julia
2000-09-05
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BEKUS Julia 2004-01-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
8 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
9 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
10 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOGDAŃSKA Julia 2003-05-12 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
13 BRYNIARSKA Beata 1999-09-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
17 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
18 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
19 CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 KS Komunalni Sanok PDK
20 DĄBEK Ada 2001-07-06 WLKS Wrocław DOL
21 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
22 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
23 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
24 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
25 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
27 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
29 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
30 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
31 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
32 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
33 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
34 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
35 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
36 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 IWANIEC Anna 2001-07-18 KKL Kielce SWK
39 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
40 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
41 JASKOT Emilia 2006-07-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
42 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
43 JEKIEŁEK Agata 2003-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
44 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
45 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
46 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
48 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
49 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
50 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
51 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
53 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
54 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
55 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
56 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
57 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
58 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
59 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
60 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
62 KURZEJA Joanna 2002-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
63 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
64 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
65 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
66 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
67 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
68 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
69 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
71 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
72 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
73 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
74 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
75 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
76 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
77 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
78 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
79 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
80 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
82 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
84 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
85 OLEŚ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
86 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
87 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
88 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
89 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
90 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
91 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
92 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
93 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
94 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
95 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
97 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
98 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
99 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
100 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
101 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
102 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
103 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
104 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
106 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
107 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
108 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
109 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
111 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
112 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
113 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
114 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
115 SZYMOŃCZYK Monika 2001-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
116 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
117 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
118 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
119 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
120 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
121 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
122 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
123 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
124 WIERZBICKA Zuzanna 1999-12-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
125 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
126 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
127 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
128 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
129 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
131 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
132 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
133 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
134 ZĄBIK Anita 2000-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
135 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
136 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.093807935714722sekund