SACHMERDA Wiktoria
2003-02-25
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BALICKA Kornelia 2003-03-31 UKS D±b Suchy Las WLP
3 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
4 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
5 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
6 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
7 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 KS Wejher Wejherowo POM
9 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 UKS-MOS Opole OPL
13 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
14 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
16 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
17 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
18 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
20 DˇBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
21 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
22 DOBIJA Kamila 1998-06-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
23 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
25 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
26 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
27 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
28 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
29 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
31 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
33 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
34 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
35 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
36 GAWRY¦ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
37 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
38 GŁADYSZ Natalia 2002-03-28 LUKS Strzałków LDZ
39 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
40 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
41 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
42 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
43 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
44 HAŁAT Julia 2003-06-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
45 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
46 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
47 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
49 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
50 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
51 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
52 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
53 JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
54 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
55 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
56 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
57 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
58 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
59 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
60 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKL Bełchatów LDZ
62 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
63 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
64 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
65 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
66 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
67 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
68 KUBIS Paulina 2004-03-24 WLKS Wrocław DOL
69 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
71 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
72 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
73 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk POM
74 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
75 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
76 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
77 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
78 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
80 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
82 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
84 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
86 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
87 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
88 NAPORA Alicja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
89 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
91 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
92 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
93 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
94 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
96 OLE¦ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
97 OLSZAK Maja 2004-07-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
98 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
99 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
100 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
101 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
102 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
103 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
104 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
105 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
106 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
107 POLANOWSKA Monika 2002-05-01 LUKS Podium Kup OPL
108 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
109 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
110 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
111 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
112 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
113 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
114 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
115 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
116 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
117 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
118 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
119 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
120 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
121 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
122 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
123 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
124 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
125 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
126 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
127 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
128 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
129 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
130 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
131 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
132 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
133 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
135 SZELWACH Martyna 2004-01-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
136 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
137 SZOSTAK Karolina 2003-07-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
138 SZPAŁEK Aleksandra 2001-10-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
139 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
140 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
141 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
142 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
143 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
144 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
145 WALU¦ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
146 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
147 WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 MKS Sambor Tczew POM
148 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
149 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 UKS-MOS Opole OPL
151 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
152 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
153 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
154 WOZNIAKOWSKA Oliwia 2001-03-15 RMKS Rybnik SLK
155 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
156 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
157 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
158 WRZOSEK Wiktoria 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
159 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
161 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
162 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
163 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
164 ZIMOLˇG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
165 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
166 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
167 ŻYGO Paulina 2004-04-26 KS Wejher Wejherowo POM
168 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.096493005752563sekund