KRUAZE Gabriela
2002-09-06
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALBOWICZ Agata 1995-05-25 niest. Białystok POD
2 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
3 BUTKIEWICZ Maja 2002-04-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
4 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
5 CZOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-01 PG Suchowola POD
6 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
7 FISZER Natalia 2002-03-12 GUKS Asy Dywity WMZ
8 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
9 GŁUCHOWSKA Zofia 2001-02-05 AZS UMCS Lublin LBE
10 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
11 GÓRCZAK Izabela 2001-01-14 GUKS Asy Dywity WMZ
12 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
13 JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 GUKS Asy Dywity WMZ
14 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
15 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
16 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
17 KONACHOWICZ Karolina 2002-04-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
18 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
19 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
21 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
22 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
23 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 KURCOŃ Julia 2003-03-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
25 KURPIEWSKA Magdalena 2000-01-01 PG Nowogród POD
26 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
27 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
28 ŁUKASIK Katarzyna 2004-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
29 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
30 MARCZUK Aleksandra 2003-09-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
32 MIKULSKA Martyna 2002-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
34 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
35 MRÓZ Marlena 2002-10-24 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
36 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
37 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
38 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
39 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
40 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
41 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
42 RADECKA Alicja 2001-12-27 KS Podlasie Białystok POD
43 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
44 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
45 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
46 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
47 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
48 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
49 TOMASZEWSKA Magda 2002-08-28 KS Podlasie Białystok POD
50 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
51 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
53 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WMZ
54 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
56 ZABUSKA Weronika 2000-01-01 PG Ciechanowiec POD
57 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
58 ŻBIKOWSKA Karolina 2000-01-01 PG 1 Grajewo POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23140597343445sekund