PIETRUSA Jakub
2002-02-09
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
3 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
6 DUBASZEK Adrian 2001-03-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
8 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
9 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
10 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
11 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
12 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
13 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
14 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
15 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
16 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
17 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
19 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
20 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
21 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
22 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
23 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
24 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
25 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
27 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 NDIAYE Shamte 2001-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
30 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 PENKAL Emil 2004-08-28 LKS Kłos Olkusz MLP
32 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
33 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
35 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
36 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
37 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
38 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
39 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
40 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
41 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
42 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
43 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
45 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
46 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
47 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
48 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
49 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
50 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
51 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
53 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
54 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
56 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
57 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
58 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
59 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
60 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
61 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
62 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.070702075958252sekund