PIETRUSA Jakub
2002-02-09
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
3 CHIDA Tomasu 2002-04-11 MULKS MOS Sieradz LDZ
4 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
5 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
6 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
8 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
9 DUBASZEK Adrian 2001-03-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
10 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
11 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
12 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
13 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
14 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
17 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
18 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
19 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
20 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
21 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
22 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
23 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
25 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
26 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
28 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
29 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
30 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
31 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
32 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
33 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
34 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
35 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
36 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
37 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 NDIAYE Shamte 2001-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
42 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
44 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
45 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
47 PENKAL Emil 2004-08-28 LKS Kłos Olkusz MLP
48 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
49 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
51 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
52 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
53 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
54 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
55 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
56 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
58 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
59 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
60 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
61 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
63 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
64 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
65 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
66 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
67 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
68 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
69 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
70 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
71 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
72 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
73 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
75 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
76 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
77 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
78 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
79 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
81 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
82 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
83 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
84 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
85 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059104919433594sekund