HACZEK Kamil
2006-05-11
ULKS Bielgim Bielany
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 LUKS Podium Kup OPL
3 BOCHENEK Kamil 2002-02-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
4 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
5 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
6 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
7 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
8 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
9 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
11 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
12 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
14 DUCHNICKI Mateusz 2006-10-07 MKS Tempo Kęty MLP
15 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
16 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
17 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
18 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
19 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
20 GʦLAK Jakub 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
21 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
22 GŁUSZEK Daniel 2002-03-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
23 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
24 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
26 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
27 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
28 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
29 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
30 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
31 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
35 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
36 KORCZYK Dawid 2006-01-17 UKS Sokół Zator MLP
37 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
38 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
40 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
41 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
42 KROPIOWSKI Artur 2005-02-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
44 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
45 KUKLA Jakub 2002-06-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
46 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
47 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
48 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
49 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
50 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
52 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
54 LIS Czesław 1956-04-26 KS Energetyk Jaworzno SLK
55 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
56 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
57 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
58 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
59 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
60 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
61 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
62 NOWAK Konrad 2002-07-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
63 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
64 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 PIECH Krystian 2002-06-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
67 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
68 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
69 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
70 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
71 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
72 PUDEŁKO Igor 2006-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
73 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
74 RAŁ Mateusz 2005-03-01 UKS Sokół Zator MLP
75 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
76 RYCHLIK Michał 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
77 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
78 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
79 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
80 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
81 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
82 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
83 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
84 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
85 SUŁEK Mateusz 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
86 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
88 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
89 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
90 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
91 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
92 SZYMAŁA Mateusz 2003-06-27 RMKS Rybnik SLK
93 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
94 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
95 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
96 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
97 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
98 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
99 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
100 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
101 WALCZAK Andrzej 2005-05-31 TL ROW Rybnik SLK
102 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
103 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
104 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
105 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
107 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
108 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
109 WŁUDYKA Dawid 2001-03-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
110 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
111 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
112 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
113 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
114 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
115 ZEGZDA Szymon 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
116 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
117 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-08-28 UKS Kobylanka MLP
118 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
119 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
120 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.074233055114746sekund