SZWEJKOWSKI Filip
2002-05-14
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTCZAK Kacper 2001-01-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
4 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
5 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
7 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
8 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
9 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
10 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
11 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
12 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
15 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
16 JANUSZEK Kacper 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
17 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
19 KOCHANOWICZ Piotr 2002-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
20 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
22 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
23 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
24 MIŁEK Kamil 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 PAWLUCY Kasper 2003-12-15 TL ROW Rybnik SLK
27 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
28 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
29 ROSPOND Jakub 2001-02-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
32 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
33 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
34 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
35 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
36 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
38 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
40 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
42 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
43 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
44 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
45 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.040635108947754sekund