PERKOWSKI Rafał
2001-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMUS Piotr
2000-04-30
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AKSAMIT Konrad
2001-05-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BALICKI Piotr
2000-02-15
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁEK Jakub
2001-07-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BLIŹNIUK Michał
2001-04-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORAWSKI Arthur
2001-04-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BORNY Nikodem
2002-05-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRAŃSKI Damian
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRAŃSKI Piotr
2000-08-25
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUCKI Patryk
2001-08-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CIUCHTA Szymon
2001-08-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZAJKOWSKI Mateusz
2001-07-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZERLANIS Tadeusz
2001-01-01
PG 2 Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DWORAKOWSKI Konrad
2000-07-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
EDELWAJN Adrian
2000-03-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FATYGA Jakub
2001-05-24
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GAJEWSKI Paweł
2003-02-03
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GEMRA Dawid
2000-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GŁÓDŹ Szymon
2000-10-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRABOWSKI Karol
2001-05-18
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GROCHOWSKI Marcin
2001-07-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GROMADZKI Hubert
2002-05-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HALBOWICZ Rafał
2001-01-04
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HAŁATEK Bartłomiej
2001-12-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HOŁOWNIA Krzysztof
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HOŁUB Jakub
2002-01-13
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ILCZUK Adam
2002-01-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JANKOWSKI Robert
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KALINOWSKI Andrzej
2001-05-11
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KALISZ Rafał
2002-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KARWOWSKI Patryk
2002-08-20
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KLUCZYK Alan
2000-03-29
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KŁOCZKO Jakub
2001-01-12
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KŁOSEK Rafał
2001-01-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOC Krystian
2001-07-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KONASZEWSKI Sebastian
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOWALCZYKOWSKI Filip
2000-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZIOŁ Albert
2001-09-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRAWIEC Kamil
2001-12-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
LADA Marcin
2001-05-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
LEŚNIEWSKI Krzysztof
2002-08-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LEWOSZEWSKI Sebastian
2002-06-17
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ŁAPO Artur
2000-03-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ŁAZARSKI Szymon
2002-09-20
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MAKOWSKI Radosław
2002-01-07
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MAŁYSZ Łukasz
2001-01-14
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MARCZAK Patryk
2000-06-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MASŁOWSKI Damian
2000-03-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MULLER Aleksander
2004-04-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PIETRAS Maciej
2001-06-07
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
POGORZELSKI Dawid
2001-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PONIATOWSKI Jan
2001-09-15
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PRZEPŁATA Łukasz
2000-05-24
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RABA Sylwester
2003-01-01
GP Pruchnik
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
RABCZAK Patryk
2001-01-01
GP Pruchnik
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ROBAK Jacek
2002-01-01
PG 1 Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ROGIŃSKI Hubert
2001-09-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ROSZKO Bartosz
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ROŻNIAKOWSKI Jan
2001-01-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RZĄCA Michał
2002-01-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SABAJTIS Gracjan
2000-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
STARAK Radosław
2003-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
STEPANIUK Mateusz
2001-01-01
Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZMUC Kacper
2001-01-06
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZYMANOWSKI Adrian
2001-03-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
TOMASZEWICZ Wojciech
2001-02-26
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
TRZASKO Kacper
2001-06-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
URBAŃCZYK Dominik
2001-12-16
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WASILEWSKI Damian
2002-06-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WASILEWSKI Michał
2001-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WAŚKO Tomasz
2002-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WIAZOWSKI Krystian
2002-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WISZOWATY Łukasz
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WNOROWSKI Arkadiusz
2002-01-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WRÓBEL Radosław
2001-05-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WYKOWSKI Kamil
2001-03-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ZARZECKI Paweł
2001-08-17
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ZIELONKA Adam
2001-10-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ZYGMUND Alan
2002-02-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ŻAMOJTUK Mateusz
2001-06-06
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŻMUDA Wojciech
2001-01-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik