PIECHOWSKA Joanna
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYNOWICZ Aleksandra
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARAN Klaudia
2000-07-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARASZKIEWICZ Wiktoria
2000-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BILMIN Patrycja
1999-05-25
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOBROWSKA Urszula
2000-03-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOCHENKO Dominika
2001-08-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOJAR Natalia
2000-11-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORAWSKA Milena
1998-01-01
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORKOWSKA Natalia
2000-08-22
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUJNAROWSKA Kalina
2001-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BURACZYK Aleksandra
1999-10-11
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DASZKILEWICZ Magda
2000-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DĄBROWSKA Natalia
1999-04-22
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DEMBOWSKA Magdalena
2001-01-01
PG Jaświły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DĘBOWSKA Magdalena
2001-04-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FILIŃSKA Monika
2001-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FILIPCZUK Alicja
1999-03-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GIERAŁTOWSKA Kamila
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRYC Wiktoria
2001-01-01
PG19S Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRZYBOWSKA Wiktoria
2001-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JABŁOŃSKA Klaudia
2000-06-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KAKAREKO Agata
2000-06-30
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KAWAŁKO Aleksandra
1998-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOMOSA Edyta
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOSIŃSKA Małgorzata
1999-06-16
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KRUTUL Martyna
2001-07-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KRZYWICKA Katarzyna
2001-01-01
PG Lipsk
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LIŻEWSKA Magda
2000-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ŁAZARCZYK Gabriela
2000-02-18
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŁUKOWSKA Paulina
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MASŁOWSKA Gabriela
2003-06-16
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MATOCHA Magdalena
2000-01-11
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MIECZKOWSKA Dominika
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MIECZKOWSKA Wiktoria
2001-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MILEWSKA Adriana
1999-07-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
OLECHNO Aleksandra
2001-01-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
OLSZYŃSKA Dominika
2001-08-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
OSTROWSKA Patrycja
2000-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PIJANOWSKA Sylwia
2000-02-24
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PODWYSOCKA Patrycja
1999-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
POROWSKA Joanna
2001-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
RACEWICZ Julia
2002-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
REMISZEWSKA Anna
2000-01-01
PG Dąbrowa Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ROMANOWSKA Dominika
2001-08-28
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
RUTKOWSKA Maja
2002-01-01
PG 6 Białsytok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SEROWIK Weronika
2000-07-07
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SĘK Angelika
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SIEMIENIUK Aleksandra
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SIEŃKO Magda
1999-01-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SKŁODOWSKA Agata
2003-09-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SKŁODOWSKA Natalia
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SKRAŻYŃSKA Paulina
1999-08-10
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SKWARKO Aleksandra
2002-10-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SYCEWICZ Dominika
2000-01-01
PG 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
TRYKOZKO Natalia
2003-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
TRYKOŻKO Patrycja
2001-01-01
PG 6 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WINKIEWICZ Katarzyna
2001-01-01
PG Sztabin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WISZOWATA Klaudia
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WOJNA Weronika
2002-09-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WÓJCIK Natalia
2002-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ZAMBRZYCKA Kinga
2001-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ZDRODOWSKA Klaudia
2002-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZNOSKO Paulina
2002-10-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ŻADZIŁKO Magdalena
2000-08-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŻOCHOWSKA Kamila
2002-01-01
Gimnazjum Sokoły
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ŻUKOWSKA Karolina
2001-06-13
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik