BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
LUKS Eurocentr Suchowola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 BENDER Jakub 2002-01-01 Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski LBE
3 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 LUKS Eurocentr Suchowola POD
4 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
5 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
7 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
8 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
10 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
11 GŁÓDŹ Kacper 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
12 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
13 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
14 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
15 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
16 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
17 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
19 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
20 JUREWICZ Krzysztof 2001-01-01 Gimnazjum Giżycko WMZ
21 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
22 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
23 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
24 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
25 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 KOMOŃ Kornel 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
27 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
28 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
29 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
30 KRICKI Konrad 2001-01-01 PG 1 Świdwin ZPO
31 LECZYCKI Borys 2001-01-01 Gimnazjum Giżycko WMZ
32 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 MAC Bartosz 2003-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
35 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
36 MALEC Damian 2002-02-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
37 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
38 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
39 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
40 OCHOCKI Kacper 2001-10-04 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
41 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Puszcza Hajnówka POD
42 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
47 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 SEKUŁA Gabriel 2001-01-01 PG 1 Świdwin ZPO
49 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
50 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
51 TUŁNOWSKI Daniel 2003-03-05 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
52 URBAN Norbert 2001-01-01 PG 18 Białystok POD
53 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
54 WAŚKO Tomasz 2002-03-22 LUKS Eurocentr Suchowola POD
55 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
56 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
57 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
58 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
59 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
60 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
61 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
63 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
64 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.083364009857178sekund