HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
LUKS Eurocentr Suchowola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
2 BOJARZYŃSKI Mateusz 2004-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
3 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
4 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
5 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 GAJEWSKI Mateusz 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
7 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
8 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
9 GŁÓDŹ Kacper 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
10 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
11 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
12 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 JAMIOŁKOWSKI Piotr 2004-01-01 KS Podlasie Białystok POD
14 JAMIOŁOWSKI Mateusz 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
16 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
17 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
18 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
19 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
23 KRUSZEWSKI Mateusz 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 MAC Bartosz 2003-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
26 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
29 ROSZKOWSKI Krytian 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 ROSZKOWSKI Mateusz 2000-08-04 MKS Juvenia Białystok POD
32 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
35 SAWICKI Piotr 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
36 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
37 WALENDZIK Kacper 2004-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
38 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
39 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
40 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
41 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
42 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
43 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
44 WNOROWSKI Piotr 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 WOJTKOWSKI Igor 2003-11-19 KS Podlasie Białystok POD
46 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
47 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 ZDRÓJKOWSKI Rałał 2003-01-05 UKS Liceum sportowe Łomża POD
49 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.050423145294189sekund