HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
LUKS Eurocentr Suchowola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
3 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 LUKS Eurocentr Suchowola POD
4 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
5 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
7 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
8 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
10 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
11 GŁÓDŹ Kacper 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
12 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
13 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
14 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
15 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
16 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
18 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
19 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
20 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
21 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
22 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 KOMOŃ Kornel 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
24 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
25 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
26 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
27 KOŻUCHOWSKI Łukasz 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
28 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
29 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 MAC Bartosz 2003-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
31 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
32 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
33 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
34 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
35 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Puszcza Hajnówka POD
36 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
38 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
41 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
43 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
44 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
45 WAŚKO Tomasz 2002-03-22 LUKS Eurocentr Suchowola POD
46 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
47 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
48 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
50 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
51 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
52 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
54 ZDRODOWSKI Damian 2000-01-25 I LO ŁOMŻA POD
55 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
56 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.092155933380127sekund