KWIATKOWSKI Mateusz
1999-06-03
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
3 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
4 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
5 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
6 DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
7 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
8 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
10 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
11 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
12 GANCARZ Szymon 1998-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
13 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
14 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
15 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
16 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
17 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
18 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
19 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
20 KAMIŃSKI Sebastian 2003-05-22 LUKS Orneta WMZ
21 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
22 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
23 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
25 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 KS Komunalni Sanok PDK
26 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
27 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
28 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
29 KREFT Szymon 2000-01-29 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
30 KUTNIK Miłosz 2002-06-11 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
31 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 SKLA Sopot POM
33 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
34 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 ŁUKOMSKI Mateusz 2002-01-01 LKS Lubawa WMZ
36 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
37 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
38 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
39 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
40 MARCZAK Konrad 1999-03-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
41 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
42 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2000-05-10 UKS 12 Kalisz WLP
43 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
44 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
45 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
46 MUSZELIK Wiktor 1999-02-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
48 PAROBCZY Przemysław 1998-01-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
49 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
50 PIOŚ Jakub 2000-03-06 AZS UMCS Lublin LBE
51 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
52 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
53 RYDER Dawid 2000-03-07 MKL Toruń KPO
54 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
55 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
57 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
58 SKINDZIER Kacper 2002-01-01 niest. Olsztyn WMZ
59 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 SMOLAREK Michał 2000-02-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
61 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
62 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
63 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
64 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
65 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
66 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
67 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
68 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
69 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
70 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
71 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
73 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
74 WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
75 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
76 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
77 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.097740888595581sekund