BABICZ Wiktor
2001-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
2 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
3 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
4 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
5 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
6 CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
7 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
8 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
9 CYROŃ Krystian 2001-01-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
10 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 DER Oskar 2002-05-23 ZLKL Zielona Góra LBU
12 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
13 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
14 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
15 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
16 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
17 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
18 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
19 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
20 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
21 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
22 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
23 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
24 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
25 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
26 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
27 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
28 HOŁUJ Jakub 2001-02-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
29 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 ŁódĽ LDZ
31 KACPERAK Mateusz 2001-08-28 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
32 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
33 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
34 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
36 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
37 KNAPIK Marcin 1999-09-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
39 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
40 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
42 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
44 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
45 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
46 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
47 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
51 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
52 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
53 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
54 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
55 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
56 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
57 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
58 MISZKURKA Nikodem 2002-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 MRUG Kamil 2001-10-30 MUKS Kadet Rawicz WLP
62 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
65 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
67 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 PEMPU¦ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
69 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
70 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
71 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
73 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
74 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
75 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
76 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
78 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
79 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
82 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
83 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
84 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
85 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
87 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
88 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
89 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
91 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
92 SZCZYREK Szymon 2001-05-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 SZELˇGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
94 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
95 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
96 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
97 TRYFANÓW Adrian 2001-05-05 OLA Małopolskie MLP
98 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
99 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
100 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
101 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
102 WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
104 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
105 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
107 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
108 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.099794149398804sekund