MIRECKI Michał
2001-02-12
UKS Gminy Brzeszcze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
2 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
4 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
8 DUDEK Daniel 2002-08-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
9 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
11 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
13 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
14 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
15 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
16 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
17 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
18 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
19 KORCZAK Dariusz 2002-04-24 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
20 KRAWCZYK Maciej 2002-12-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
22 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
23 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
25 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
26 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
27 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
29 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
30 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
31 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
32 MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
33 ODROBINA Konrad 2001-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
34 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
37 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
38 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
39 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
41 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
42 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
43 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
44 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
45 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
46 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
47 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
48 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
49 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
50 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
51 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
52 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
53 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
54 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
55 TENEROWICZ Dariusz 2001-01-14 UKS Maraton Sękowa MLP
56 TISCHNER Jan 2002-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 TRYFANÓW Adrian 2001-05-05 OLA Małopolskie MLP
58 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
59 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
61 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
62 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
63 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
64 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.051114082336426sekund