ROSTOCKA Laura
2004-02-09
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJEWSKA Sandra
2006-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARSZCZ Aurelia
2001-05-02
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁASZAK Aleksandra
2006-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BŁAŻEJEWSKA Amelia
2003-03-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CETNARSKA Małgorzata
1998-08-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CICH Maria
2000-11-08
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HADAM Emilia
2003-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
IGNATOWICZ Jagna
2006-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JACHER Natalia
2007-06-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JAMIELUCHA Natalia
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JAWORSKA Emilia
2006-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KAŁUŻNA Emilia
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KLISZ Kinga
2003-05-26
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
ŁAŻEWSKA Anna
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MĄDRA Julia
2000-09-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PIASECKA Aleksandra
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PRZYBYŁ Oliwia
2006-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PUSZKA Maria
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
RACHWAŁ Patrycja
2003-10-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
RAŚ Wiktoria
2000-11-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
RATAJCZAK Julia
2006-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RUSEK Patrycja
2002-01-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SOSZYŃSKA Martyna
2004-02-21
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SZETELA Zuzanna
2001-07-15
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SZUBA Beata
2002-03-09
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
TALARCZYK Martyna
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
TARNOWSKA Karolina
2003-08-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TOCZYŃSKA Amelia
2004-08-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WIŚNIEWSKA Emilia
2005-02-04
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WITKOWSKA Klaudia
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WOŁOSZYN Małgorzata
2000-10-20
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WYSTĘPEK Natalia
2006-01-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ZATOR Kinga
2001-05-29
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ZIELIŃSKA Pola
2005-06-24
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik