PIŁKA Dariusz
2005-09-16
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
3 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
4 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
5 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
6 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin O¶więcim MLP
7 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
8 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
9 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
10 CZERNIEC Dominik 2000-12-25 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
11 DANIEL Hieronim 2000-10-11 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
12 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
13 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 DUCHNICKI Mateusz 2006-10-07 MKS Tempo Kęty MLP
16 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
17 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
18 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
19 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
20 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
21 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
22 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
23 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
24 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
25 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
26 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
27 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
28 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
29 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
30 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
31 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 KORCZYK Dawid 2006-01-17 UKS Sokół Zator MLP
33 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
34 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
36 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
37 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
39 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
40 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
41 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
42 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
43 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
44 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
46 MAKAR Bartłomiej 2008-01-01 niest. Kraków MLP
47 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
49 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
50 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
51 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
52 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
53 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 NECZEK Wiktor 2005-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
55 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
56 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
57 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
58 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
59 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
60 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
61 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
62 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
63 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
64 RYCHLIK Michał 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
65 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
66 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
67 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
68 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
69 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
70 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
71 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
73 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
74 SUŁEK Mateusz 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
75 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
76 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
77 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
78 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
79 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
80 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
81 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
82 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
83 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
84 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
85 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
86 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
87 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
88 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
89 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
90 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
91 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
92 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-08-28 UKS Kobylanka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059480905532837sekund