PIŁKA Dariusz
2005-09-16
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
3 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
4 BˇK Karol 2006-05-07 UKS Żaczek Połaniec SWK
5 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
6 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
7 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
8 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin O¶więcim MLP
9 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
10 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
11 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
12 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 CZERNIEC Dominik 2000-12-25 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
14 DANIEL Hieronim 2000-10-11 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
15 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
16 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 DUCHNICKI Mateusz 2006-10-07 MKS Tempo Kęty MLP
19 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
20 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
21 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
22 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
23 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
24 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
25 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
26 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
27 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-01-01 OLA Lubuskie LBU
28 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
29 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
30 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
31 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
32 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
33 JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26 LKS Lubawa WMZ
34 JAGŁOWSKI Kacper 2005-02-25 OLA Podlaskie POD
35 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
36 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
37 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
38 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 KORCZYK Dawid 2006-01-17 UKS Sokół Zator MLP
42 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
43 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
45 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
46 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
47 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
48 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
49 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
50 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
52 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
53 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
54 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
56 MAKAR Bartłomiej 2008-01-01 niest. Kraków MLP
57 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
59 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
60 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
61 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
62 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
63 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
65 NECZEK Wiktor 2005-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
66 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
67 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
68 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
69 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
70 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
72 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
73 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
74 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
75 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
76 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
77 RYCHLIK Michał 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
78 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
79 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
80 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
81 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
82 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
83 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
84 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
87 SUŁEK Mateusz 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
88 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
89 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
90 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
91 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
92 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
93 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
94 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
95 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
96 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
97 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
98 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
99 WDOWIAK Jędrzej 2006-01-01 OLA Łódzkie LDZ
100 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
101 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
102 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
103 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
104 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
105 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
106 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-08-28 UKS Kobylanka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.068113803863525sekund