CZYSZCZOŃ Maciej
2002-04-23
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
3 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
4 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
5 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
6 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
9 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
10 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
11 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
13 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
14 GÓRA Krystian 2001-11-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
15 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
16 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
17 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
18 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
20 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
21 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
22 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
23 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
24 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
25 KO¦ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 KOWALIK Mieszko 2001-10-10 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
27 KRETOWICZ Wiktor 2001-11-23 UKS Maraton Sękowa MLP
28 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
30 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
32 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
33 LATAWIEC Konrad 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
35 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
36 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
37 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
41 NDIAYE Shamte 2001-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
42 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
45 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 PICH Wiktor 2001-05-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
48 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
49 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
50 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
52 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
53 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 SKUPIEŃ Jakub 2001-02-22 RMKS Rybnik SLK
55 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
56 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
57 SROKA Konrad 2002-01-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
58 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
59 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
61 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
62 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
63 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
64 ¦LIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
65 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
67 TENEROWICZ Dariusz 2001-01-14 UKS Maraton Sękowa MLP
68 TRYFANÓW Filip 2002-04-10 OLA Małopolskie MLP
69 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
70 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
71 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
73 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
76 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
77 WOJCIUK Konrad 2002-04-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
79 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
80 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
81 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
82 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
83 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.079264163970947sekund