CZYSZCZOŃ Maciej
2002-04-23
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
3 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
4 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
5 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
6 CHIDA Tomasu 2002-04-11 MULKS MOS Sieradz LDZ
7 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
8 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
9 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
10 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
11 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
13 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
14 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
15 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
16 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
17 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
19 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
20 GÓRA Krystian 2001-11-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
21 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
22 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
23 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
24 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
25 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
27 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
28 KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
31 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
32 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
33 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
34 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
35 KO¦ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 KOWALIK Mieszko 2001-10-10 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
37 KRETOWICZ Wiktor 2001-11-23 UKS Maraton Sękowa MLP
38 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
41 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
43 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
44 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
45 LATAWIEC Konrad 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
47 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
48 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
49 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
50 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
51 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
53 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
55 NDIAYE Shamte 2001-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
56 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
60 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
61 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
62 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 PICH Wiktor 2001-05-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
64 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
65 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
66 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
68 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 MLKS Agros Żary LBU
69 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
70 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 SKUPIEŃ Jakub 2001-02-22 RMKS Rybnik SLK
72 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
73 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
74 SROKA Konrad 2002-01-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
75 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
76 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
78 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
79 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
80 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
81 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
82 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
83 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
84 ¦LIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
85 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
87 TENEROWICZ Dariusz 2001-01-14 UKS Maraton Sękowa MLP
88 TRYFANÓW Filip 2002-04-10 OLA Małopolskie MLP
89 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
90 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
91 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
92 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
93 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
94 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
96 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
97 WOJCIUK Konrad 2002-04-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
99 WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
100 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
102 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
103 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
104 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
105 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
106 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
107 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
108 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17738485336304sekund