KOŁODZIEJ Gabriela
2005-08-09
MUKS Wisła Junior Sandomierz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ARCZYŃSKA Patrycja
2005-03-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIENIAK Natalia
2005-06-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BISKUPSKA Natalia
2005-08-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BURLEWICZ Barbara
2003-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BURY Hanna
2007-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHAŁUPKA Milena
2000-11-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOJNACKA Wiktoria
2005-09-23
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZUBIAK Kinga
2005-07-27
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GAŁUSZKA Emilia
2005-12-16
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GOŁDYN Iga
2004-06-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GÓRSKA Julia
2006-02-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRANOWSKA Pola
2003-09-29
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GROCHULSKA Julia
2005-07-29
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GROMADA Wiktoria
2002-07-02
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRYBOŚ Dagmara
2002-11-25
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRYBOŚ Diana
2002-11-25
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRZYB Aleksandra
2004-07-06
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GUZ Matylda
2003-11-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HAWAJSKA Natalia
2003-03-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JASTRZĄB Zofia
2006-12-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JAŚKACZEK Małgorzata
2006-10-18
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JEWUŁA Oliwia
2005-02-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JUSZCZAK Gabriela
2004-03-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KATA Aleksandra
2003-01-30
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KŁECZEK Jaśmina
2005-08-31
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOLASA Sara
2005-08-19
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KONECKA Wiktoria
2004-04-21
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOPERSKA Kalina
2004-11-25
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KORNIIAKA Kateryna
2005-10-04
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOWALSKA Alicja
2006-06-18
OLA Warmińsko-mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRÓL Małgorzata
2005-07-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KULESZA Kalina
1999-07-04
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KUŹNIAR Julia
2004-06-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KWAŚNY Aleksandra
2004-11-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KWIECIEŃ Julia
2002-04-23
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LAZAR Malwina
2005-01-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LODKOWSKA Amelia
2005-09-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MARCINIAK Maria
2006-10-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MATYSIAK Martyna
2001-09-14
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MIĄSO Wiktoria
2001-11-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MIELCZAREK Zuzanna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MIKITUŁA Daria
2005-04-26
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MOLEK Oliwia
2004-07-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MORĄG Alicja
2005-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MUCHA Patrycja
2005-02-09
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
NOWAKOWSKA Maria
2004-04-29
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
NYTKO Wanesa
2005-03-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
OCIEPKA Lena
2006-02-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
OLESIŃSKA Aleksandra
2005-06-06
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ORŁOWSKA Julia
2004-04-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
OSTROWSKA Laura
2005-06-23
UKS Jarocin
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PAKUŁA Paulina
2004-09-14
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PATEJUK Milena
2006-02-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PATYK Zuzanna
2005-09-08
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PIERZCHALSKA Katarzyna
2006-04-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PLEWA Patrycja
2005-01-27
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PRZYBYŁOWICZ Oktawia
2002-04-08
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
RAJEWSKA Wiktoria
2005-03-15
OLA Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RESIAK Kamila
2005-01-08
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ROKITA Katarzyna
2003-04-29
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ROMPAŁA Marcelina
2005-04-11
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SADOWSKA Patrycja
2005-03-02
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SALA Izabela
2004-03-19
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SATUŁA Małgorzata
1997-11-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SIEDLECKA Weronika
2004-06-11
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SŁODZIŃSKA Maja
2006-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
STACHOWICZ Patrycja
2004-03-10
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
STOBIERSKA Alicja
2004-07-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
STRZELEC Małgorzata
2006-03-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZMIGIEL Monika
2004-09-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZULC Kalina
2005-09-30
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SZYMASZEK Maria
2004-03-30
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
ŚWIĘTEK Agata
2005-01-17
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
TWARDOWSKA Emilia
2005-08-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WESTENHOLC Paulina
2006-05-07
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WOJNAR Aleksandra
2005-04-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WOLAŃSKA Nadia
2004-08-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WYSOCKA Alicja
2003-03-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WYWROT Natalia
2003-06-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZEGAN Julia
2005-01-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ŻAK Oliwia
2005-07-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ŻYWCZYK Natalia
2003-07-06
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik