SZCZUREK Patryk
2003-01-30
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
4 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
5 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
6 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
8 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 CHWAST Klaudiusz 2004-12-14 LKS Kłos Olkusz MLP
10 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
12 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
13 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
14 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
15 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
16 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
17 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
18 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
19 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
20 FILIPEK Tomasz 2003-05-18 UKS Jedynka Tokarnia MLP
21 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
22 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
23 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
25 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
26 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
27 GRYZIK Dawid 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
28 HRYC Bartłomiej 2003-07-12 UKS Maraton Sękowa MLP
29 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
31 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
32 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
33 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
34 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
35 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
36 KMIECIK Stanisław 2006-06-29 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
37 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
39 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
40 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
41 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
42 KO¬LIK Jan 2003-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
43 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
44 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
45 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
46 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
47 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
48 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
49 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
50 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
52 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
53 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 MKS-MOSM Bytom SLK
54 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
56 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
57 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
58 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
60 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
61 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
62 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
63 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
64 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
66 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
67 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
70 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 PAJOR Paweł 2003-04-28 OLA Małopolskie MLP
72 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
73 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
75 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
76 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
77 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
78 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 ULKS Lipinki MLP
80 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
81 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
82 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
83 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
84 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
85 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
86 ROGULSKI Radosław 2004-10-25 MUKS ILKUS Olkusz MLP
87 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
88 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
89 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
90 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
91 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
92 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
94 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
95 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
96 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
97 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
98 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
99 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
100 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
101 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
102 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
103 TOMECZKO Iwo 2003-08-13 KS AZS AWF Kraków MLP
104 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
106 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
107 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
108 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
109 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
110 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
111 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
113 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
114 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
115 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
116 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
117 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
118 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
119 ŻERDA Piotr 2004-03-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.070451974868774sekund