TRYFANÓW Patryk
2007-09-18
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 2007-05-26 LUKS Podium Kup OPL
2 APOSTOLUK Piotr 2008-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
3 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
4 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
5 BARNAŚ Jakub 2007-09-23 LUKS Podium Kup OPL
6 BIAŁECKI Tomasz 2005-05-26 KB MOSiR Jastrzębie SLK
7 BOJKO Kacper 2007-04-02 LUKS Podium Kup OPL
8 BOROWIEC Mateusz 2008-11-16 TS AKS Chorzów SLK
9 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
10 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
11 BUŁAŚ Piotr 2007-10-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 BURBAN Michał 2008-03-30 LUKS Podium Kup OPL
13 BUŚ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
14 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
15 CIEŚLA Szymon 2007-01-01 UKS Kobylanka MLP
16 DADAŚ Maciej 2006-01-01 UKS Sokół Zator MLP
17 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
18 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
19 DULBA Filip 2008-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
20 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
21 DZIUBA Igor 2005-09-22 OLA Małopolskie MLP
22 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
23 GABRYŚ Bartosz 2005-08-12 LKS Brzezina Osiek MLP
24 GABRYŚ Paweł 2006-09-09 LKS Brzezina Osiek MLP
25 GAWENDA Dominik 2005-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
26 GŁUSZAK Błażej 2007-06-21 LUKS Podium Kup OPL
27 GREBOSZ Adrian 2008-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
28 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
29 GRYCZKA Adam 2005-03-16 OLA Łódzkie - Bełchatów LDZ
30 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
31 HAŁAT Jakub 2005-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
33 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
34 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
35 JANUSZKIEWICZ Samuel 2007-01-22 LUKS Podium Kup OPL
36 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
37 JURCZAK Jerzy 2007-01-20 BKL Bełchatów LDZ
38 JUSZCZAK Grzegorz 2009-11-03 UKS-MOS Opole OPL
39 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
40 KACPRZYK Mateusz 2008-02-10 OLA Małopolskie MLP
41 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
42 KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 UKS Sokół Zator MLP
43 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
44 KŁAKOWICZ Kacper 2004-01-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
45 KOKOSZKA Filip 2009-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
46 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
47 KOŁODZIEJSKI Paweł 2007-08-16 LUKS Podium Kup OPL
48 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
49 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
50 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
51 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
52 KRÓL Cristian 2009-07-18 KB MOSiR Jastrzębie SLK
53 KRUCZAŁA Michał 2007-02-28 LKS Brzezina Osiek MLP
54 KRUPA Krzysztof 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
55 KUJAWA Kewin 2007-07-16 LUKS Podium Kup OPL
56 KURDZIEL Szymon 2007-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
57 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
58 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
59 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
60 LAI Simon 2003-03-30 TS AKS Chorzów SLK
61 LANGWIŃSKI Szymon 2005-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
62 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
63 LEKKI Krystian 2007-11-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
64 LIBURA Jakub 2006-04-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
65 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
66 LUBERDA Przemysław 2007-10-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
67 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
68 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
69 MAJKA Kacper 2008-09-02 UKS Lider Siercza MLP
70 MAKUŁA Wiktor 2007-12-08 KB MOSiR Jastrzębie SLK
71 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
72 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
73 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
74 MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
75 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
76 MOTYKA Dominik 2004-07-11 MUKS Gim 2 Nysa OPL
77 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
78 NĘCKA Sebastian 2008-03-15 SKS Kusy Kraków MLP
79 NOWAK Karol 2004-01-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
80 OBROK Ignacy 2010-11-25 KS Victoria Trzebinia MLP
81 OKRZESIK Maksymilian 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
82 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
83 OLSZOK Kacper 2005-09-21 KB MOSiR Jastrzębie SLK
84 OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 KS Victoria Trzebinia MLP
85 PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 WLKS Wrocław DOL
86 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 PALIWODA Leon 2008-05-01 UKS Sokół Zator MLP
88 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
89 PAWLIK Krzysztof 2007-05-08 MUKS Gim 2 Nysa OPL
90 PAŹDZIERSKI Mieszko 2007-01-18 UKS-MOS Opole OPL
91 PELCZAR Filip 2007-03-07 LUKS Podium Kup OPL
92 PELCZAR Jan 2008-09-17 LUKS Podium Kup OPL
93 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
94 PIĄTEK Cezary 2007-03-28 UKS-MOS Opole OPL
95 PIECHOWICZ Paweł 2007-08-14 OLA Małopolskie MLP
96 PIETRAS Natan 2009-01-01 niest. Katowice SLK
97 PILARCZYK Filip 2010-04-09 KS Victoria Trzebinia MLP
98 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
99 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
100 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
101 POROŚ Kacper 2005-12-20 OLA Małopolskie MLP
102 PRZYBYSZ Robert 2007-11-14 LUKS Podium Kup OPL
103 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
104 PYTLIK Adrian 2005-09-23 KS Victoria Trzebinia MLP
105 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
106 ROMANIAK Sylwester 2007-03-24 UKS Jedynka Tokarnia MLP
107 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
108 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
109 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
110 RYŚ Marcin 2007-10-18 TL ROW Rybnik SLK
111 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
112 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
113 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
114 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
115 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
116 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
117 STACH Jonasz 2007-06-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 STANISZEWSKI Krystian 2007-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
119 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
120 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
121 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
122 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
123 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
124 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
125 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
126 ŚPIEWAK Bartosz 2007-05-09 LUKS Podium Kup OPL
127 ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
128 ŚWIĘTEK Jacek 2007-06-19 UKS Sokół Zator MLP
129 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
130 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
131 TATARUCH Jakub 2008-01-13 UKS-MOS Opole OPL
132 THOMANN Roch 2007-03-06 LUKS Podium Kup OPL
133 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 BKL Bełchatów LDZ
134 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
135 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
136 WALA Piotr 2005-05-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
137 WAŁĘGA Tomasz 2007-12-10 OLA Małopolskie MLP
138 WERESZCZYŃSKI Olaf 2005-05-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
139 WESOŁOWSKI Kamil 2008-04-22 OLA Małopolskie MLP
140 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
141 WINIARSKI Mateusz 2008-09-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
142 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
143 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
144 WOJTALA Miłosz 2005-12-12 LKS Brzezina Osiek MLP
145 WOLAK Filip 2008-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
146 WONTEK Leonard 2008-04-07 SKS Kusy Kraków MLP
147 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
148 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
149 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
151 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
152 ŻAK Filip 2007-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
153 ŻURAWIK Konrad 2008-06-15 MCKiS Jaworzno SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.089779138565063sekund