TRYFANÓW Wiktoria
2005-07-08
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 ADAMCZYK Agata 2005-03-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
3 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Victoria Trzebinia MLP
4 ADAMCZYK Weronika 2005-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
6 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
7 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
8 BARSKA Aleksandra 2004-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
9 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
10 BˇBEL Karolina 2005-11-14 AZS-AWF Katowice SLK
11 BEDNAREK Milena 2003-06-09 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
12 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
13 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
15 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
16 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
17 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
18 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
19 BURY Zuzanna 2006-03-03 MKS Żywiec SLK
20 CIURU¦ Patrycja 2001-06-17 MLUKS Tarnów MLP
21 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
23 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
24 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
25 FORC Wiktoria 2006-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
26 FRANIEL Agata 2005-03-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
27 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
28 GAŁUSZKA Emilia 2005-12-16 LKS Brzezina Osiek MLP
29 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
30 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
31 GÓRSKA Dominika 2003-09-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
33 GREGULEC Luiza 2005-10-19 UKS-MOS Opole OPL
34 GRENIUCH Małgorzata 2006-09-26 MUKS SZS Cieszyn SLK
35 GRZYBOWSKA Kinga 2002-02-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
36 HRAPKOWICZ Paulina 2005-10-10 ULKS Bielgim Bielany MLP
37 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 JANAS Emilia 2005-06-21 ULKS Lipinki MLP
39 JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
40 JASIECKA Nina 2006-02-06 MULKS Olimpia ¦widnica DOL
41 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
42 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
43 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
44 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
45 JUSZCZAK Ewa 2005-08-12 UKS-MOS Opole OPL
46 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
47 KACZOR Joanna 2003-04-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
48 KALINOWSKA Milena 2006-04-30 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
49 KAŁUŻNY Katarzyna 2002-08-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
50 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
51 KLI¦ Kinga 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
52 KŁECZEK Ja¶mina 2005-08-31 KS Victoria Trzebinia MLP
53 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
54 KOLASA Sara 2005-08-19 ULKS Bielgim Bielany MLP
55 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
56 KOPKA Malwina 2003-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 KORNIIAKA Kateryna 2005-04-30 UKS-MOS Opole OPL
58 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
59 KOZIOŁ Karolina 2005-05-15 UKS-MOS Opole OPL
60 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
61 KOŻUCH Natalia 2006-01-17 OLA Małopolskie MLP
62 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
63 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
65 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
66 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
67 KULIGOWSKA Wiktoria 2005-03-01 BKL Bełchatów LDZ
68 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
69 KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 WLKS Wrocław DOL
70 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
71 KUREK Roksana 2008-06-05 UKS Kusy Bukowno MLP
72 KUSAK Daria 2005-04-01 LKS Brzezina Osiek MLP
73 LABISKO Maja 2009-05-13 UKS Kusy Bukowno MLP
74 LASOŃ Patrycja 2006-04-11 OLA Małopolskie MLP
75 LESZCZYŃSKA Wiktoria 2005-07-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
77 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
78 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
79 ŁACNY Łucja 2006-07-12 OLA Małopolskie MLP
80 ŁA¦ Klaudia 2005-09-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
81 ŁUKASIK Maja 2006-07-20 KS Victoria Trzebinia MLP
82 MACIˇG Alicja 2005-01-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
83 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
84 MAJKA Emilia 2005-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 MANIAK Paulina 2005-05-19 ULKS Lipinki MLP
86 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 MELICH Nikola 2004-01-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
88 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
89 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
90 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
91 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
92 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 MLICZEK Martyna 2006-05-03 KS Victoria Trzebinia MLP
94 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS ŁódĽ LDZ
95 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
96 MYJAK Julia 2005-12-09 UKS Kusy Bukowno MLP
97 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 NOWAK Martyna 2005-03-31 OLA Małopolskie MLP
100 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
101 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
102 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
103 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
104 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
105 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
106 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
107 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
108 PAŁOSZ Marcelina 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
109 PATYK Zuzanna 2005-09-08 UKS Polfin O¶więcim MLP
110 PIˇTEK Karolina 2005-01-02 UKS-MOS Opole OPL
111 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
112 PIETSCH Zuzanna 2007-07-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
113 POSTOLAK Katarzyna 2003-09-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
114 PÓŁTORAK Klaudia 2005-08-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
115 PRU¦ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKL Nefryt Lubartów LBE
117 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
118 ROKITA Katarzyna 2003-04-29 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
119 ROMPAŁA Marcelina 2005-04-11 UKS Maraton Sękowa MLP
120 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
121 SEMPER Dominika 2005-05-08 UKS Polfin O¶więcim MLP
122 SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
123 SIEG Laura 2005-03-09 IKS Olkusz MLP
124 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
125 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
126 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
127 SPIECHOWICZ Alicja 2006-02-15 UKS Polfin O¶więcim MLP
128 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
129 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
130 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
131 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
132 STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 LKS Stal Mielec PDK
133 STRZELSKA Nadia 2002-07-22 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
134 SUTKOWSKA Gabriela 2005-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
136 ¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
137 ¦LĘZAK Emilia 2006-03-14 OLA Małopolskie MLP
138 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 ¦LIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 UKS-MOS Opole OPL
140 ¦WIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
141 ¦WIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec PDK
142 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
143 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
144 TRˇBCZYŃSKA Julia 2007-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
145 TRˇBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
146 WASZKIEWICZ Karolina 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
147 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
148 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
149 WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
150 WIKTOREK Zofia 2003-03-24 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
151 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
152 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
153 WODNICKA Julia 2003-08-09 GKS Piast Gliwice SLK
154 WOJDACZ Wiktoria 2003-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
155 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
157 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
158 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
160 WRÓBEL Nikola 2006-07-16 OLA Małopolskie MLP
161 WYLEŻOŁ Maja 2005-07-08 WKS Wawel Kraków MLP
162 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
163 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
164 ZIELKE Zuzanna 2006-07-27 MUKS SZS Cieszyn SLK
165 ZIEMBIŃSKA Lidia 2006-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
166 ZIEMBIŃSKA Maria 2005-03-29 OLA Małopolskie MLP
167 ZIMOLˇG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12829399108887sekund