DUDEK Daniel
2002-08-22
ULKS Bielgim Bielany
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIES Kondrad
2001-10-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOBER Paweł
2003-02-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHARNIK Maciej
2002-03-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
FICEK Jakub
2002-11-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GĘŚLAK Jakub
2002-07-03
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
HAŁATEK Bartłomiej
2001-12-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JAGIEŁŁO Łukasz
2002-06-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KOCĘBA Bartłomiej
2002-02-23
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KORCZAK Dariusz
2002-04-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOS Patryk
2001-01-25
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KRUCZEK Wiktor
2001-12-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KUKLA Jakub
2002-06-23
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LIS Czesław
1956-04-26
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ŁEPKOWSKI Jakub
2001-01-20
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MIRECKI Michał
2001-02-12
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MUCHA Mateusz
2002-05-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ODROBINA Konrad
2001-01-04
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PIEPRZYK Dominik
2002-07-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIWOWARCZYK Aleksander
2002-02-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
POCZĘSNY Łukasz
2002-01-23
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PRUSAK Mateusz
2003-10-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PULNAR Piotr
2003-02-13
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
RAJZER Krzysztof
2003-07-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RĄCZKOWSKI Mateusz
2002-07-05
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SETLIK Daniel
2001-04-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SROKA Konrad
2002-01-21
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
STRZELEC Jakub
2002-01-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŚMIGIELSKI Patryk
2003-02-01
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TENEROWICZ Dariusz
2001-01-14
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
TISCHNER Jan
2002-06-02
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
TRYFANÓW Adrian
2001-05-05
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WAJDZIK Kamil
2002-04-08
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WĘGLARZ Szymon
2001-01-17
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WIDLAK Sylwester
2001-06-06
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WIDUCH Piotr
2002-02-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
WŁUDYKA Dawid
2001-03-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WÓJCIK Kamil
2001-03-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ZAGRODZKI Adam
2002-02-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ZEGZDA Szymon
2001-01-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ZIEN Kamil
2001-08-14
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ZYGMUND Alan
2002-02-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik