OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
4 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BARON Jakub 2005-02-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
6 BICZYCKI Franciszek 2007-06-09 MOSM Tychy SLK
7 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
8 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
9 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 CEDRO Kacper 2004-06-08 KKL Kielce SWK
11 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 MLUKS Tarnów MLP
15 DONIEC Konrad 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
16 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
18 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
19 FLOREK Mateusz 2006-08-03 KS Limanowa Forrest MLP
20 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
21 FORY¦ Maciej 2004-05-26 WKS Wawel Kraków MLP
22 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
23 GOŁˇBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
24 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
25 GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 KKL Kielce SWK
26 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
27 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
28 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
29 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
30 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
33 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
34 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
35 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
36 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
37 KĘDZIOR Kamil 2005-04-25 UKS Wisła SLK
38 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
40 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
42 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
43 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
44 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
45 KRAMARCZYK Nataniel 2006-12-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
46 KRUPA Wojciech 2003-11-14 ULKS Lipinki MLP
47 KRZECZEK Oskar 2006-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
48 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
49 KURZ Kacper 2006-04-25 MKS Żywiec SLK
50 KWA¦NY Jakub 2005-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
51 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
53 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 LANGWIŃSKI Szymon 2005-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
55 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
56 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
58 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
60 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
61 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
62 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 BKL Bełchatów LDZ
64 MATUJZA Jakub 2005-01-06 SKS Kusy Kraków MLP
65 MATYSIAK Szymon 2005-02-27 SKS Kusy Kraków MLP
66 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
67 MAZUREK Maksymilian 2005-06-02 MKS-MOSM Bytom SLK
68 MˇSIORSKI Krzysztof 2006-12-20 SKS Kusy Kraków MLP
69 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
70 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
71 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
72 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
73 NOSEK Wiktor 2006-09-19 MLUKS Tarnów MLP
74 OLSZOK Kacper 2005-09-21 KB MOSiR Jastrzębie SLK
75 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
76 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
77 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
78 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
79 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
80 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
81 PRZYBYŁO Mateusz 2005-01-01 ULKS Lipinki MLP
82 PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 ULKS Lipinki MLP
83 PUDEŁKO Igor 2006-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
84 RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 KKL Kielce SWK
85 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
86 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
87 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
88 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
89 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
90 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
91 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
92 SALUS Rafał 2005-01-25 KKL Kielce SWK
93 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
94 SIEJA Filip 2007-01-01 MLUKS Tarnów MLP
95 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
96 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
97 SITO Konrad 2004-08-13 LKS Stal Mielec PDK
98 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
99 SŁOMA Antoni 2006-01-09 KKL Kielce SWK
100 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
101 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
103 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
104 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
105 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
106 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
107 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
108 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
109 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
110 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
111 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
112 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
113 ¦WIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
114 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
115 TOKARZ Jonatan 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
116 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
117 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
118 WALA Piotr 2005-05-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
119 WALASZEK Adrian 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
120 WANAT Marcel 2007-03-28 KKL Kielce SWK
121 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
122 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
123 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
124 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
125 WIDZ Jakub 2004-03-22 TS Start Lublin LBE
126 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
127 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
128 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
129 WÓJCIK Wojciech 2006-03-22 UKS Sokół Zator MLP
130 WYKRENT Piotr 2005-05-01 MKS Tempo Kęty MLP
131 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 ZEGAN Erwin 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
133 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
134 ZEMANEK Jakub 2006-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
135 ZIELE¬NIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
136 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.076839923858643sekund