KURPIEWSKA Marta
2001-11-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena 2001-01-11 MKS Juvenia Białystok POD
3 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
5 CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 LKS Mazowsze Teresin MAZ
6 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
9 KAMIŃSKA Maria 2001-10-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
10 KAMIŃSKA Zofia 2004-04-02 MUKL Brodnica KPO
11 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
12 KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
13 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
14 KOCISZEWSKA Wiktoria 2002-02-14 OKS Start Otwock MAZ
15 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
16 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
17 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
18 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
19 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
20 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
23 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
24 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
25 LENDA Dominika 2000-01-01 niest. Białystok POD
26 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
27 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
28 MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
29 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 MUKL Brodnica KPO
30 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
31 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
32 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 MIELNICKA Weronika 2000-01-01 niest. Białystok POD
34 NOWAK Olga 2000-01-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
35 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
37 PACHCIAREK Agata 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
38 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy MAZ
39 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
40 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
42 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
45 SULIMA Oliwia 2004-01-16 MLKS Czarni Olecko WMZ
46 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Ostrołęka MAZ
47 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
50 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 MUKL Brodnica KPO
52 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
53 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
55 ŻEBROWSKA Julia 2002-11-05 KS Podlasie Białystok POD
56 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.051452159881592sekund