JA¦KACZEK Julia
2004-10-26
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
3 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
4 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
5 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
6 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
7 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
8 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
10 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
11 CYRULIŃSKA Anna 2003-02-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 CZERWIŃSKA Julia 2005-03-09 MKS Iskra Pszczyna SLK
14 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
15 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
16 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
17 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
18 DUTKA Martyna 2001-07-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
19 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
20 DZIEDZIC Angelika 2003-12-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 FORNALIK Hanna 2009-11-11 TS AKS Chorzów SLK
23 FRˇCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
24 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
25 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
26 GAJDA Julia 2004-11-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
27 GLAPA Dominika 2004-03-04 UKS-MOS Opole OPL
28 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
29 GOWARZEWSKA Agata 2005-01-17 UKS-MOS Opole OPL
30 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
31 GRAJA Natalia 2004-07-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
33 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
34 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
35 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
36 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-03-10 MKS-MOSM Bytom SLK
37 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
38 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
39 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
40 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
41 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
42 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 KLAMA Julia 2004-01-05 LUKS Podium Kup OPL
44 KLAMA Laura 2002-01-07 LUKS Podium Kup OPL
45 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
46 KOLOCH Agata 2004-04-16 LUKS Podium Kup OPL
47 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKL Bełchatów LDZ
48 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
49 KOPKA Malwina 2003-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 KORZONEK Martyna 2005-08-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
51 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
52 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 KROK Agnieszka 2004-08-29 UKS-MOS Opole OPL
54 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
55 KUNICKA Emilia 2003-04-25 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
56 KURKOWSKA Patrycja 2005-06-02 UKS Czwórka Żory SLK
57 LABY Sandra 2003-06-27 TL ROW Rybnik SLK
58 LEDWOŃ Nadia 2004-03-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
59 LINEK Natalia 2005-03-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
60 LISOWSKA Daria 2005-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
61 LYKHOTVORYK Amaliia 2003-09-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
62 ŁA¦ Sylwia 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
63 MAKOHON Wiktoria 2006-07-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
64 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
65 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
66 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
67 MATERAK Aleksandra 2003-01-10 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
68 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
69 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
70 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
72 NAJBERG Daria 2003-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
73 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
74 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
75 NOWAK Zuzanna 2004-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
76 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
77 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
78 PIERÓG Ewelina 2003-02-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
79 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
80 POLIWODA Nicola 2005-11-17 TS AKS Chorzów SLK
81 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 BKL Bełchatów LDZ
82 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
83 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
84 RAK Alicja 2004-04-09 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
85 RAPIEJKO Zofia 2005-10-14 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
86 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
87 ROMBERG Karolina 2005-07-28 MKS-MOSM Bytom SLK
88 ROTONDO Beatrice 2006-09-04 UKS-MOS Opole OPL
89 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
90 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
91 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
92 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
93 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
94 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
95 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
97 SKOWRONEK Emilia 2004-07-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
98 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
99 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
100 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
101 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
102 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
103 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
104 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
105 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
106 SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
107 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
108 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
109 ¦PIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
110 ¦RUTEK Ewa 2004-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
111 TOMASIK Kinga 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
112 TRĘDZBOR Maria 2006-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
113 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
114 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
115 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 WALCZAK Nadia 2010-01-01 BKL Bełchatów LDZ
117 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
118 WERESZKA Oliwia 2004-02-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
119 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
120 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
121 WÓJCIK Julia 2004-10-08 UKS Trójka Mikołów SLK
122 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
123 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
125 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
126 ZIENKIEWICZ Anna 2004-02-07 UKS-MOS Opole OPL
127 ŻAK Oliwia 2005-07-06 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.084640979766846sekund