LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOS Tymon 2007-04-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
5 BEDNAREK Bartek 2006-04-18 BKL Bełchatów LDZ
6 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
7 BOROWIEC Mateusz 2008-11-16 TS AKS Chorzów SLK
8 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
10 CHAŁA Jakub 2004-01-01 UKS-MOS Opole OPL
11 CHRU¦CIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
13 CYRAN Kamil 2003-01-15 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
14 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
15 CZERNIK Karol 2006-02-01 UKS-MOS Opole OPL
16 CZYSZCZOŃ Łukasz 2006-10-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 DAO Mateusz 2003-01-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
18 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
19 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
20 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
21 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
22 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
23 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
24 EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 KS AZS AWF Kraków MLP
25 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
26 FLIS Krzysztof 2004-06-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
27 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
28 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
29 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
30 GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
31 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
32 GRUBIAK Karol 2004-04-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
33 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
34 JAGLARZ Adam 2004-11-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
35 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
37 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
38 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
39 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
40 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
41 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
42 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
43 KĘDZIA Kacper 2005-01-11 UMLKS START Wieruszów LDZ
44 KMIECIK Stanisław 2006-06-29 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
45 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
46 KOZŁOWSKI Bartosz 2002-10-31 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
47 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
48 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
49 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
50 KUTER Miłosz 2001-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
51 LIBURA Jakub 2006-04-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
52 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
53 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
56 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
57 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
58 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
60 MIREK Jakub 2003-01-24 OLA Małopolskie MLP
61 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
62 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
63 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
64 MRÓZ Oskar 2001-04-06 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
65 MURZYN Wojciech 2002-10-27 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
66 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
67 NIERADA Tymon 2003-02-14 RMKS Rybnik SLK
68 NOWAK Dawid 2004-03-15 MCKiS Jaworzno SLK
69 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
70 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
71 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
72 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
73 PALONKA Paweł 2002-07-08 KB MOSiR Jastrzębie SLK
74 PATRA¦ Marcel 2005-03-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
75 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
76 PETRYLA Maciej 2004-02-17 MKS Rabka-Zdrój MLP
77 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
78 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
79 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
81 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
83 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
84 RUSIN Miłosz 2003-06-13 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
85 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
86 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
87 SIECZKOWSKI Szymon 2005-03-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
88 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
89 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 STACHURA Szymon 2002-05-12 TS AKS Chorzów SLK
91 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
93 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
94 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
95 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
96 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
97 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
98 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
99 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
100 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
101 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
102 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
103 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
104 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
106 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
107 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
108 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
109 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
110 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
111 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
113 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
114 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
115 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
116 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
117 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
118 WÓJCIK Filip 2003-04-13 UKS Sokół Zator MLP
119 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
120 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
121 ZAWADKA Tomasz 2004-01-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
122 ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
123 ZIENTARA Bartłomiej 2002-04-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
124 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
125 ZIĘTKOWSKI Kamil 2004-03-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
126 ZYCH Dawid 2002-01-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
127 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 ¬IÓŁKOWSKI Filip 2003-09-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.078480005264282sekund