LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOS Tymon 2007-04-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
2 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
5 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
6 BOROWIEC Mateusz 2008-11-16 TS AKS Chorzów SLK
7 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
9 CHRU¦CIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
10 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
11 CYRAN Kamil 2003-01-15 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
12 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
13 CZYSZCZOŃ Łukasz 2006-10-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
14 DAO Mateusz 2003-01-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
15 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
16 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
17 DUSZA Jan 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
18 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
19 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
20 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
21 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
22 FLIS Krzysztof 2004-06-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
23 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
25 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
26 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
27 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
28 JAGLARZ Adam 2004-11-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
29 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
31 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
33 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
34 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
35 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
36 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
37 KMIECIK Stanisław 2006-06-29 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
38 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
39 KOZŁOWSKI Bartosz 2002-10-31 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
40 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
41 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
42 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
43 KUTER Miłosz 2001-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 LIBURA Jakub 2006-04-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
45 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
46 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
47 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
48 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
49 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
50 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
52 MIREK Jakub 2003-01-24 OLA Małopolskie MLP
53 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
54 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
55 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
56 MRÓZ Oskar 2001-04-06 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
57 MURZYN Wojciech 2002-10-27 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
59 NIERADA Tymon 2003-02-14 RMKS Rybnik SLK
60 NOWAK Dawid 2004-03-15 MCKiS Jaworzno SLK
61 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
63 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
64 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
65 PALONKA Paweł 2002-07-08 KB MOSiR Jastrzębie SLK
66 PATRA¦ Marcel 2005-03-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
67 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
68 PETRYLA Maciej 2004-02-17 MKS Rabka-Zdrój MLP
69 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
71 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
72 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
73 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
74 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
75 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
76 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
77 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
78 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
79 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 STACHURA Szymon 2002-05-12 TS AKS Chorzów SLK
81 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
82 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
83 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
84 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
85 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
86 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
87 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
88 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
89 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
90 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
91 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
92 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
93 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
94 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
96 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
97 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
99 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
100 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
101 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
102 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
104 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
105 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
107 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
108 WÓJCIK Filip 2003-04-13 UKS Sokół Zator MLP
109 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
110 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
111 ZAWADKA Tomasz 2004-01-07 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
112 ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
113 ZIENTARA Bartłomiej 2002-04-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
114 ZIĘTKOWSKI Kamil 2004-03-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
115 ZYCH Dawid 2002-01-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
116 ¬IÓŁKOWSKI Filip 2003-09-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.089917898178101sekund