OLSZÓWKA Mateusz
2001-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BŁAŻEJ Karol 2001-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
9 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
10 CYRAN Hubert 2004-01-19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
11 CZENCZEK Sebastian 2003-04-16 SKS Kusy Kraków MLP
12 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
13 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
14 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
16 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
17 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
18 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
19 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
20 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
21 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
22 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
24 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
25 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
26 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
27 GORZYNIK Bartosz 2001-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
29 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
30 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
31 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
32 JACEWICZ Błażej 1999-09-25 AZS ŁódĽ LDZ
33 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
34 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 JAGIEŁŁO Patryk 1995-01-13 ULKS Lipinki MLP
36 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
37 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
38 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
39 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
40 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
41 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
42 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
43 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
44 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
45 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
47 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
49 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
51 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
52 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
53 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
54 KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 MKS Inowrocław KPO
55 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
57 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
59 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
60 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
61 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
62 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
63 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
64 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
66 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
68 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
69 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
70 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
71 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
73 PANEK Arkadiusz 2001-01-30 MLUKS Tarnów MLP
74 PATEREK Bartosz 2000-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
75 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
76 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
78 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
79 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
80 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
81 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
82 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
84 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
85 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
86 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
88 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
90 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
91 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
92 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
93 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
94 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
95 SITO Konrad 2004-08-13 LKS Stal Mielec PDK
96 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
97 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
98 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 SOKOŁOWSKI Maciej 2001-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
102 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
103 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
105 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
107 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
108 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
109 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
110 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
111 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
113 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
114 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
115 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
117 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
118 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
119 TURAJ Mateusz 2002-02-18 AZS ŁódĽ LDZ
120 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
121 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
122 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
123 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
126 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
127 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
128 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
129 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 LIUKS Kruszwica KPO
130 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
131 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 WIERZBICKI Bartosz 1999-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
134 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
135 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
136 WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
137 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
138 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
139 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
140 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
141 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
142 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
143 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
144 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.069242000579834sekund