MAKOWSKI Patryk
2003-04-08
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 UKB Szubin KPO
2 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BOMBA Bartosz 2001-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
6 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
7 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
8 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
9 DZIENISZEWSKI Grzegorz 2001-01-07 UKS Technik Augustów POD
10 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
11 GŁUCHOWSKI Krzysztof 2001-02-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
12 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 MKL Toruń KPO
14 GRYTA Jacek 2003-03-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
15 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
16 HUBIN Viktor 2003-04-10 MKS Kusy Szczecin ZPO
17 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
18 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
19 KALINOWSKI Albert 2000-03-11 I LO ŁOMŻA POD
20 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 KANIOWSKI Dominik 2002-01-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
22 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
23 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
24 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
27 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
28 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
29 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
30 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
31 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
32 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
33 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
36 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
39 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
40 MATUSZAK Tomasz 2003-05-11 MMKS Gdańsk POM
41 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
43 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
45 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
46 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
48 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WMZ
49 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
50 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 LKS Sprinter Siemiatycze POD
52 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
53 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
54 RAFAŁO Eryk 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
55 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
56 RYDZ Paweł 2002-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
57 SARECKI Norbert 2003-05-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
58 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
59 SITARCZYK Jakub 2002-01-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
60 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
61 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
62 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
63 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
64 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
65 ŚWIDERSKI Wiktor 2003-04-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
67 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
68 TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 AZS UMCS Lublin LBE
69 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Puszcza Hajnówka POD
71 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
72 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 WÓJCICKI Krystian 2001-01-01 PG Danówek POD
74 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
75 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
76 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.060378074645996sekund