DUDZIK Norbert
2001-02-07
ZLKL Zielona Góra
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BĄK Kacper
2001-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEREŚ Krystian
2002-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIADAŁA Marek
2002-05-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BILON Michał
2002-01-01
ZSS Lubniewice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁOSZYK Mateusz
2000-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHABINIAK Paweł
2004-05-10
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHAMIOŁO Daniel
2003-11-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOMICZ Adrian
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHOMICZ Piotr
2001-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHORZĘPA Paweł
2004-06-17
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CIUCHTA Szymon
2001-08-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIURZYŃSKI Mateusz
2004-04-02
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZAK Jakub
2001-05-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DATA Szymon
2002-09-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DEC Jakub
2001-03-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DOMAŃSKI Jakub
2001-01-01
Gimnazjum 2 Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DRĄG Dorian
2001-01-01
ZS Przewóz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FRANCZAK Jakub
2001-08-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FRANCZAK Mateusz
2004-03-18
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOŁĘBIEWSKI Konrad
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRUSZECKI Kornel
2003-02-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZEŚKÓW Marcel
2002-08-28
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZYWACZ Jakub
2003-07-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HAJRYCH Szymon
2002-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JÓZEFOWICZ Jakub
2003-01-04
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JUSZYŃSKI Damian
2002-08-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KAMIEŃ Kamil
2003-01-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KAMROWSKI Wojciech
2000-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KANIK Jakub
2002-05-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KARCZEWSKI Dawid
1996-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KLEINERT Jakub
2002-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KLIMIUK Jakub Tomasz
2002-10-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOMARNICKI Jan
2001-01-14
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOSIDŁO Sebastian
2004-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOWALSKI Dominik
2000-07-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KUBIAK Adam
2002-01-01
Gimnazjum Przewóz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KUCHARZYK Michał
2001-01-01
Gimnazjum 7 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KUCZAJ Kamil
2002-10-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
LEPIATO Maciej
1988-08-18
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LEŚNIOWSKI Oskar
2004-02-24
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LEWKOWICZ Wojciech
2004-02-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LISOWSKI Norbert
2001-02-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁOTOCKI Robert
1998-01-01
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MALARZ Amadeusz
2001-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAREK Michał
2001-06-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MAREK Paweł
2001-04-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MAZUR Marcel
2002-01-01
PG Czarnowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MAZUREK Kacper
2001-01-01
Gimnazjum Bobrowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MELNYCHUK Dima
2001-01-01
ZS Czarnowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MOTT Jakub
2002-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
NADZIEJKO Łukasz
2001-12-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
NIEWIADOMSKI Dawid
2002-02-03
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
NISIEWICZ Filip
1999-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ODWARZNY Kacper
2000-08-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
OLSZEWSKI Adrian
1978-07-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
OPAS Rafał
2003-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OSTROWSKI Norbert
2001-02-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
OSTROWSKI Piotr
1995-03-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PARTYKA Oskar
2002-03-11
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PAWEŁ Marek
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PAZERA Filip
2001-01-01
ZS Przewóz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PIĄTYSZEK Dominik
2001-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PIHIL Mikołaj
2002-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PRZYBYLSKI Oliwier
2004-04-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PUCZKO Krzysztof
2001-04-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
RADZEWICZ Jędrzej
2001-02-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
RATAJCZYK Jakub
2001-04-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
REGUŁA Jan
2004-03-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
REWAJ Marcin
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RYBARCZYK Damian
2001-01-01
Gimnazjum 2 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SADOWSKI Wojciech
2001-05-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SARAMAKA Piotr
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SKOWRON Kazimierz
2001-09-19
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SKRZYDLEWSKI Martin
2004-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SMOLIŃSKI Jarosław
2002-01-01
Gimnazjum Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
STASIAK Dominik
2001-01-01
Gimnazjum 2 Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
STEFANIAK Dawid
2001-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
STOLARCZYK Marek
1964-06-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
STRADOMSKI Michał
2002-06-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZAJ Emanuel
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZELĄG Kacper
2002-03-22
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZWARC Daniel
2001-02-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SZYDŁOWSKI Kacper
2003-04-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ŚLIWA Konrad
2001-05-07
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
TAMUL Kacper
1999-06-17
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
TARASEK Szymon
2001-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
TŁUSZCZ Zbigniew
1961-07-22
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
TROCKI Adam
2001-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WASILEWSKI Hubert
2001-01-01
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WIECZYŃSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WIELICZKO Sebastian
2000-04-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WODECKI Mikołaj
2005-03-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WOJCIECHOWSKI Cyprian
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WOJCIECHOWSKI Maciej
2004-04-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WOJCIECHOWSKI Michał
2004-07-11
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WÓJCIK Kacper
2001-01-01
Gimnazjum 2 Wschowa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WYRWAS Krzysztof
2001-08-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WYRWAS Wojciech
2005-08-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZAHORSKI Bartosz
2001-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZARZYCKI Maciej
1999-07-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ZAZULA Michał
2003-10-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ZIĘBA Piotr
2002-01-01
PG3 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ŻAK Piotr
2000-01-18
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
ŻUROWSKI Patryk
2001-01-01
Gimnazjum Nowe Miasteczko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik