MAZUR Marcel
2002-01-01
PG Czarnowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIELEWICZ Hubert
2001-01-01
ZS Grabice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BŁOSZYK Gabriel
2001-01-01
LO Czerwieńsk
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRATKOWSKI Igor
2002-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHOROSZCZAK Łukasz
2001-01-01
LO Sulechów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZERNICKI Marcin
2002-01-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DEC Jakub
2001-03-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DEC Mateusz
2002-01-01
ZSS Krzeszyce
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DRABEK Jakub
2003-02-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUDZIK Norbert
2001-02-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DZWONIAREK Hubert
2002-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GEMBARA Wojciech
2002-01-01
Gimnazjum 1 Lubsko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GOŹDZICKI Maciej
2002-01-24
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HAWRAN Michał
2003-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JĘDRKOWIAK Miłosz
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KASOWSKI Kornel
2002-10-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KLEINERT Jakub
2002-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KONSUR Szymon
2002-01-01
Gimnazjum 3 Sulechów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KORYTKO Jakub
2002-07-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KORYTKO Jakub
2000-01-01
Gimnazjum Witoszyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRUK Michał
2002-09-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KUBIAK Adam
2002-01-01
Gimnazjum Przewóz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KUCHARSKI Hubert
2003-01-01
Gimnazjum 2 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LIZOŃ Mateusz
2002-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ŁUŹNIAK Igor
2003-03-20
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MAJEWICZ Patryk
2002-01-01
ZSS Krzeszyce
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MARCELA Wojciech
2002-05-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MATKOWSKI Jakub
2002-01-29
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MELNYCHUK Dmytro
2002-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NISZCZOT Adam
2002-02-16
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OPAS Rafał
2003-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ORŁOWSKI Jakub
2002-12-03
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
RACŁAWSKI Jacek
2001-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
RADKIEWICZ Piotr
2002-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SIENIAWSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SKALNIAK Jan
2002-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SKRZYPEK Jędrzej
2001-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZYMKIEWICZ Nikodem
2001-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
TROCKI Adam
2001-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WIECZYŃSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WIERZBICKI Jakub
2001-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WIĘCKOWICZ Nikodem
2002-11-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WILIŃSKI Miłosz
2002-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WOŹNIAK Kacper
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ZAJĄC Eryk
2002-08-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik