STACHOWSKI Maciej
2002-02-24
PG Maszewo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANCUTA Jan
2002-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIELAK Miłosz
2001-05-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BLASKI Maciej
2001-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOGUCKI Norbert
1999-10-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CIEŚLAK Paweł
2002-01-01
Gimnazjum Cybinka
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CYDZIK Jakub
2003-01-01
Gimnazjum Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZYŻEWSKI Jakub
1995-03-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DRYKA Filip
1999-06-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUDZIAK Kacper
2001-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DZIUBIŃSKI Łukasz
2002-11-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GÓRSKI Łukasz
2001-10-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRĄZKA Adrian
2002-01-01
Gimnazjum 4 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HUKIEWICZ Bartłomiej
2002-01-01
PG 3 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JANIAK Adam
2003-01-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANIEC Radosław
2003-07-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JURGA Jakub
2000-03-29
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KARBOWIAK Damian
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KAŹMIERSKI Jakub
2001-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KEMPA Maciej
2001-10-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KLATKA Łukasz
1999-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOZIOROWSKI Filip
2002-08-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KURCZEWSKI Maksym
2002-08-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LASKOWSKI Adrian
2002-04-07
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LASKOWSKI Mikołaj
2002-09-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LESIEWICZ Piotr
2001-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LINDNER Mateusz
2003-01-01
SP 2 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MACIASZCZYK Michał
2002-10-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MAJCHRZAK Michał
2002-01-01
Gimnazjum 2 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MALINOWSKI Jakub
2002-10-17
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MANIA Kacper
2001-01-01
ZSS Lubniewice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MICHALCZYK Sebastian
2001-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
NOWIŃSKI Rafał
2001-03-28
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ONUCHOWSKI Maciej
2003-05-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PĘKALA Piotr
1998-02-23
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PŁOMIŃSKI Mateusz
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PURZYCKI Michał
2002-01-01
Gimnazjum 1 Drezdenko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
REWERS Bartosz
2002-01-01
Gimnazjum Sulęcin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
STANKIEWICZ Aleksander
2002-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SZYDŁO Mateusz
2001-01-01
LO Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SZYMCZAK Zbigniew
2003-01-01
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WIECZOREK Kornel
2001-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WIERCIŃSKI Mateusz
2001-01-01
PG3 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WIERZBICKI Patryk
2000-01-01
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WRONA Jakub
2002-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WYPYCH Oliwier
2002-01-01
Gimnazjum Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ZINEK Maksymilian
2002-08-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ZŁAMAŃSKI Dawid
2002-01-01
Gimnazjum 4 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik