KRZEMIEŃ Jan
2002-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BŁA¦ Paweł 2001-07-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
3 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
5 GAWEŁ Marcel 2002-02-03 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
6 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
8 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
9 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
10 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
11 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
13 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
15 KO¦ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
17 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
18 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
19 LESICZKA Karol 2001-07-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
20 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
21 LUBAS Bartosz 2001-03-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
22 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
23 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
24 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
25 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 NDIAYE Shamte 2001-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
27 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
29 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
31 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
32 PIŁAT Sebastian 2002-08-22 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
35 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
36 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
37 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
38 SOCHA Tomasz 2001-05-10 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
39 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
40 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
41 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
42 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
43 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
44 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
45 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
46 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
47 SZYCH Rafał 2002-02-14 LKS Kłos Olkusz MLP
48 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 TRYFANÓW Filip 2002-04-10 OLA Małopolskie MLP
51 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
52 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
54 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
55 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
56 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.055176973342896sekund