GAJDA Anna
2003-09-04
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
2 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
3 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
4 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
5 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
6 BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
7 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
8 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
10 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
11 CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
12 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
13 DRZAŁ Victoria 2003-05-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
15 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 DZIEDZIC Martyna 2002-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
17 DZIUBA Amelia 2005-01-01 KS Agros Zamość LBE
18 FILIPCZAK Amelia 2005-04-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
19 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
21 GIELATA Maria 2003-10-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
22 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
23 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
24 GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 WKS Wawel Kraków MLP
25 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
26 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
27 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
28 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
29 HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
30 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
31 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
32 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
33 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
34 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
35 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
36 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
37 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
38 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
39 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
40 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
41 KOKOT Ewa 2003-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
42 KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
43 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
44 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
45 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
46 KOWALCZYK Julia 2004-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
47 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
48 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
49 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
51 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
52 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
53 LEŚ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec PDK
54 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
55 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
56 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
59 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
60 MICHAŁEK Daria 2003-06-12 MLUKS Tarnów MLP
61 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 LUKS Strzałków LDZ
63 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
64 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
65 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
66 MUCA Eliza 2003-07-21 KS Agros Zamość LBE
67 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
69 NOWAK Kinga 2004-12-09 LKS Stal Mielec PDK
70 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
71 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
72 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
73 OSIKA Kinga 2003-05-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
74 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
75 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
76 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
77 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
78 POLASZEK Katarzyna 2000-09-27 ULKS Lipinki MLP
79 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
80 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
81 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
82 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
83 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
84 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
85 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
86 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
87 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
88 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
90 SMUTEK Magdalena 2004-06-20 LKS Stal Mielec PDK
91 SOBSTYN Aleksandra 2004-01-29 MKL Nefryt Lubartów LBE
92 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
93 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
94 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
95 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
96 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
97 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
98 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
99 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
100 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
101 SULEJ Julia 2004-03-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
102 SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
104 SZUSTAK Karolina 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
106 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
108 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
109 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
110 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
111 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
113 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
114 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
115 WACIĘGA Iwona 2003-07-14 MKS Tempo Kęty MLP
116 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
117 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
118 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
119 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
120 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
121 WILK Maria 2004-09-22 KS Komunalni Sanok PDK
122 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
123 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
124 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
125 WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
126 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
127 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
128 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
129 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP
130 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14244294166565sekund