GAJDA Anna
2003-09-04
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
2 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
3 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
4 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
5 BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
6 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
7 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
9 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
10 CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
11 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
12 DRZAŁ Victoria 2003-05-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 DZIUBA Amelia 2005-01-01 KS Agros Zamość LBE
16 FILIPCZAK Amelia 2005-04-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
17 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
19 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
20 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
21 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
22 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
23 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
24 HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
25 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
26 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
27 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
28 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
29 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
30 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
31 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
32 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
33 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
34 KOKOT Ewa 2003-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
35 KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
36 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
37 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
38 KOWALCZYK Julia 2004-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
39 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
40 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
41 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
43 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
44 LEŚ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec PDK
45 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
46 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
47 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
49 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
50 MICHAŁEK Daria 2003-06-12 MLUKS Tarnów MLP
51 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 LUKS Strzałków LDZ
53 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
54 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
55 MUCA Eliza 2003-07-21 KS Agros Zamość LBE
56 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
58 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
59 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
60 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
61 OSIKA Kinga 2003-05-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
63 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
64 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
65 POLASZEK Katarzyna 2000-09-27 ULKS Lipinki MLP
66 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
67 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
68 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
69 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
70 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
71 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
72 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
73 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
74 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
75 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 SMUTEK Magdalena 2004-06-20 LKS Stal Mielec PDK
78 SOBSTYN Aleksandra 2004-01-29 MKL Nefryt Lubartów LBE
79 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
80 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
81 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
82 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
83 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
84 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
85 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
86 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
87 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
88 SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 SZUSTAK Karolina 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
91 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
93 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
94 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
95 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
96 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
97 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
98 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
99 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
100 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
101 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
102 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
103 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
104 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
105 WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
107 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
108 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
109 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP
110 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16250419616699sekund