BONNA Daniel
2002-04-03
LKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANCUTA Jan
2002-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAGŁAJ Jakub
2002-01-09
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANASZAK Kacper
2003-02-25
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANAŚ Szymon
2004-03-20
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Piotr
2004-05-14
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTCZAK Tobiasz
2002-03-13
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEHRENDT Paweł
1987-11-23
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELAK Miłosz
2001-05-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BODURA Szymon
2002-04-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRODALA Szymon
2002-02-19
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZEZIŃSKI Konrad
2003-09-29
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BYCZYK Juliusz
2002-05-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHMIELARZ Jakub
2002-09-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHOJNACKI Bartłomiej
2002-01-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIEŚLAK Szymon
2003-10-30
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZEKAJ Karol
2000-05-12
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DASZYŃSKI Andrzej
1948-11-29
UKS Energetyk Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOGBE John
2000-01-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DROZDOWSKI Damian
2003-01-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DRUŻGA Miłosz
2003-10-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DURTKA Hubert
2005-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DZIDECZEK Michał
2002-01-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FICA Michał
2001-12-04
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FIT Wiktor
1999-07-29
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FURMAŃSKI Bartłomiej
2002-08-09
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GLOCK Piotr
2002-05-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GOŹDZIEJEWSKI Kacper
2004-05-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GRASZA Wojciech
2002-06-22
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GRODZKI Kamil
2002-10-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JANIK Mikołaj
2003-07-07
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JAROSZ Dariusz
2002-03-10
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JEZIENIECKI Mateusz
2004-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAMIŃSKI Kacper
2003-02-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KASPROWICZ Adam
2001-01-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KEMPA Jan
2001-06-21
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KEMPA Maciej
2001-10-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KĘDZIERSKI Bartosz
2002-01-28
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KIJAK Jakub
2002-02-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KISIEL Jakub
1988-01-12
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KLOCZKO Mateusz
2002-04-24
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOCHLEWSKI Wiktor
2003-01-21
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOŁBUC Grzegorz
2001-01-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KONSUR Wiktor
2004-03-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZAK Paweł
2001-10-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRĘŻEL Jakub
2001-03-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRYSTEK Dariusz
2001-01-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUBIAK Kacper
2004-01-03
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUNICKI Mateusz
2003-12-10
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KURCZEWSKI Maksym
2002-08-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KWIATKOWSKI Arkadiusz
2003-08-21
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KWIATKOWSKI Rafał
2001-03-05
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LACHOWSKI Dawid
2003-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LENART Jacek
1970-08-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LEONOWICZ Jakub
2002-03-20
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LEWANDOWSKI Jakub
2001-06-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁABYS Mateusz
1996-02-26
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁAZARCZYK Kacper
2003-03-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MAJOS Jan
2004-02-08
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MARKOWICZ Łukasz
1994-06-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MAZUR Bartłomiej
2001-01-12
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MICHALAK Damian
2003-12-16
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MODRZEJEWSKI Jakub
1996-12-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MOSEJKO Maksymilian
2002-04-04
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PABIJAŃCZYK Patryk
2004-08-31
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PANASIEWICZ Patryk
2002-07-11
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PILECKI-SILVA Iwo
2001-09-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PNIACZEK Wojciech
2003-05-23
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
POGROSZEWSKI Jakub
2002-05-12
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
POLAK Bartosz
2003-07-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
POLAK Sebastian
2001-09-09
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PORĘBSKI Patryk
2001-01-12
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PUTERKO Maciej
2001-11-14
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PYTEL Michał
2002-03-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RAK Filip
2003-02-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
RASZEJA Filip
2002-05-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RATMAN Filip
2001-07-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RUSZKIEWICZ Filip
2001-05-30
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
RYMUT Konrad
2003-07-21
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SADOWSKI Gabriel
2005-07-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SIWEK Mikołaj
2003-11-26
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SKORUPIŃSKI Oliwier
2006-02-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SKÓRKA Dominik
2002-11-25
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SOBOLEWSKI Hubert
2003-01-26
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
STEMPIN Hubert
2002-10-05
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SZCZECH Kacper
2003-03-25
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SZCZEPAŃSKI Tomasz
2003-02-03
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SZMIT Patryk
2003-02-28
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŚNIEŻKO Jakub
2003-08-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WAŁOWSKI Dominik
2001-02-11
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WAWRZYKOWSKI Łukasz
2001-05-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WOJTAK Krzysztof
2001-06-05
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WOLSKI Norbert
2000-01-08
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ZAGOLA Mateusz
2003-01-08
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ZAJĄC Dominik
2000-09-21
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ZAWADA Mateusz
2001-01-01
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ZIELIŃSKI Szymon
2002-01-29
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ZYMLIŃSKI Mikołaj
2001-11-30
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik