GRABOWSKI Karol
2001-05-18
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
DANISZEWSKI Kacper
2001-01-03
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
DZWONKOWSKI Mateusz
1999-11-01
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
GRONOSTAJSKI Jakub
2002-04-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
HOŁUB Jakub
2002-01-13
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
KACPRZAK Adam
2001-04-23
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KALISZ Rafał
2002-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KARPIŃSKI Maciej
2002-05-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KAWKA Szymon
2001-01-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KŁOCZKO Jakub
2001-01-12
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KŁOSEK Rafał
2001-01-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KONSTANTY Mateusz
1998-11-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOSACKI Mateusz
2000-03-10
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KRAJEWSKI Dominik
2002-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KRÓL Jakub
2001-03-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LIPSKI Przemysław
2000-04-14
PG Rosochate Kościelne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MAKOWSKI Radosław
2002-01-07
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAZUREK Wojciech
2002-01-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MELANIUK Krystian
2001-03-30
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MIECZKOWSKI Dominik
2000-02-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MIKŁASZEWICZ Jakub
2001-03-15
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MILEWSKI Jakub
2001-09-09
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MISZKIEL Marcin
2001-05-25
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
NIEBRZYDOWSKI Mateusz
1999-12-17
I LO ŁOMŻA
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PERKOWSKI Rafał
2001-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PIETRAS Maciej
2001-06-07
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PODESZWIK Mateusz
2001-07-31
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PROLESKO Paweł
2000-04-02
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ROGIŃSKI Hubert
2001-09-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SERWATKO Kacper
1999-06-28
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SZYMANOWSKI Adrian
2001-03-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
TRZASKO Kacper
2001-06-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WESOŁOWSKI Filip
2001-04-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WNOROWSKI Arkadiusz
2002-01-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ŻUKOWSKI Jakub
2001-05-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik