LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Adrian 2001-01-01 niest. Białystok POD
2 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
4 BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
5 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
6 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
7 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
8 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
9 BYCZYK Juliusz 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
10 CZYŻ Wiktor 2002-12-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
11 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
12 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
13 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
15 DOROSZ Mateusz 2001-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
16 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
17 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
18 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
19 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
20 DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 LKS Lubusz Słubice LBU
21 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
23 GĄSIEWSKI Jakub 2000-02-21 I LO ŁOMŻA POD
24 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
25 GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
26 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
27 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
28 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
29 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
30 HORSTEN Dorian 2001-04-29 SKLA Sopot POM
31 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
32 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
33 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
35 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
36 KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
37 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
38 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
39 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
40 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
41 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
42 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
43 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
44 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
46 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
47 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WMZ
48 KREJNER Mateusz 2002-06-18 UKS Filipides Teresin MAZ
49 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
50 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
51 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
52 KULIK Robert 2002-01-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
53 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
54 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
55 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
56 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
57 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
58 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
59 MALINOWSKI Mateusz 2001-01-01 niest. Białystok POD
60 MALIŃSKI Jakub 2001-04-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
61 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
62 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
63 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
64 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
65 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
66 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
67 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
68 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
70 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
71 ORZEŁ Jakub 2002-01-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
72 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
73 PAWLIK Radosław 2002-02-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
74 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
75 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
76 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
77 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
78 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
79 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
80 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
81 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
82 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
83 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
84 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
86 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
87 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
88 SIEMASZKO Piotr 2001-08-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
89 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
90 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
92 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
93 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
95 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
96 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
97 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
98 WILGA Łukasz 2002-07-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
99 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
100 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
102 ŻUBEREK Bartosz 2001-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059738159179688sekund