LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Adrian 2001-01-01 niest. Białystok POD
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
5 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
6 BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
7 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
8 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
10 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
11 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
12 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BYCZYK Juliusz 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
14 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 CZERWOŃSKI Artur 1968-05-21 RK Athletics Warszawa MAZ
16 CZYŻ Wiktor 2002-12-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
17 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
18 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
19 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
22 DOROSZ Mateusz 2001-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
23 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
24 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
25 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
26 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
27 DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 LKS Lubusz Słubice LBU
28 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
30 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 GĄSIEWSKI Jakub 2000-02-21 I LO ŁOMŻA POD
32 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
33 GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
34 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
35 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
36 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
37 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
38 HORSTEN Dorian 2001-04-29 SKLA Sopot POM
39 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
40 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
41 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
42 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
44 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
45 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
47 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
48 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
49 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
50 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
51 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
52 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
53 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
54 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
55 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
56 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
57 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WMZ
58 KREJNER Mateusz 2002-06-18 UKS Filipides Teresin MAZ
59 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
60 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 KULIK Robert 2002-01-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
63 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
64 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
65 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
66 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
67 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
68 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
69 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
70 MALINOWSKI Mateusz 2001-01-01 niest. Białystok POD
71 MALIŃSKI Jakub 2001-04-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
72 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
73 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
74 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
75 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
76 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
77 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
78 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
79 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
80 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
81 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
82 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
83 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
85 ORZEŁ Jakub 2002-01-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
86 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
87 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
88 PAWLIK Radosław 2002-02-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
89 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
90 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
91 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
92 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
93 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
94 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
95 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
96 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
97 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
98 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
99 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 OKS Skra Warszawa MAZ
101 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
102 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
104 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
105 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
106 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
107 SIEMASZKO Piotr 2001-08-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
108 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
110 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
111 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
112 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
113 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
114 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
115 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
116 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
117 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
118 WILGA Łukasz 2002-07-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
122 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
123 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
124 ŻUBEREK Bartosz 2001-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.078986167907715sekund