ŁUBA Weronika
2001-12-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRYSIEWICZ Julita
2001-01-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARSZCZ Aurelia
2001-05-02
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĄCZEK Zuzanna
2003-01-01
PG Nowogród
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORODZIUK Adriana
2002-01-01
PG Lipsk
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BURNIEWICZ Angelika
2000-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
FALKOWSKA Ewelina
2001-11-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JAKIEL Paulina
2003-04-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JANUSZEWSKA Patrycja
2002-03-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JASKORSKA Klaudia
2001-01-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JODKOWSKA Luiza
2001-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KĘSY Zofia
2001-08-27
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KRZYŻANOWSKA Karolina
2001-06-29
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KRZYŻANOWSKA Katarzyna
2001-01-01
PG 1 Grajewo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KUTYŁO Natalia
2003-01-01
PG Miastkowo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LE Jasmina
2001-07-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LIPKA Wanessa
2001-09-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ŁUKASZEWSKA Roksana
2002-02-22
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ŁUKASZUK Ksenia
2002-08-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MISIŃSKA Weronika
2001-05-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MLECZEK Julia
2001-12-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MOJSAK Julia
2002-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OSIŃSKA Marcelina
2002-01-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PECZYŃSKA Nikola
2001-12-18
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PIEKARZ Agata
2001-06-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PIKUS Maria
2001-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PISANKO Natalia
2000-04-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PLAK Luiza
2001-08-25
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
RUSEK Patrycja
2002-01-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SIENKIEWICZ Katarzyna
2001-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SKIBNIEWSKA Weronika
2000-06-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SKOBEL Kinga
2002-03-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SOBOLEWSKA Anna
2001-01-01
GS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŚWIDERSKA Katarzyna
2003-09-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WESTFAL Natalia
2001-01-25
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WISZOWATA Daria
2001-05-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
WYPYCHOWSKA Agnieszka
2001-04-16
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WYSZYŃSKA Izabela
2002-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ZAJĄCZKOWSKA Olga
2002-12-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ZAWADZKA Zuzanna
2002-01-01
PG Korycin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik