PALARCZYK Maksymilian
2003-05-12
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 UKS-MOS Opole OPL
2 BAŁUT Jakub 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
4 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
6 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
7 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
8 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
9 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
10 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
11 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
12 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
13 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
14 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 CZYŻ Jakub 2003-05-14 SKS Kusy Kraków MLP
16 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
17 DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
18 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
21 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
22 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
24 GIBKI Jakub 2003-02-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
25 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
26 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
27 HABERKO Radosław 2004-07-09 KKL Kielce SWK
28 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
30 JEZIORCZAK Maciej 1999-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
31 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
32 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
33 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
34 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
35 KIEŁB Kamil 2004-11-03 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
36 KISIL Kamil 2004-03-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
37 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
38 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
39 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
40 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLMKS Orlęta Radom MAZ
42 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
43 KOZELAN Hubert 2003-06-01 LKS Maraton Turek WLP
44 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
45 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
46 KRAWCZYK Dominik 2004-03-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
47 KRY¦ Kamil 2003-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
48 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
50 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
52 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
54 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
55 MAŁOTA Patryk 2003-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
56 MAROSZ Szymon 1999-06-18 KKB MOSiR Krosno PDK
57 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
59 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
60 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 MOTYKA Mateusz 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
62 MOTYKA Michał 2002-08-10 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
63 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
65 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
67 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
68 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
69 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
70 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-09-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
73 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
74 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
76 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
77 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
80 SORDYL Dominik 2003-05-11 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
81 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
82 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
83 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
84 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów LDZ
85 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
87 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
89 WALA Piotr 2005-05-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
90 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
92 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 WERNER Kacper 2002-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
95 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 WODNIOK Dawid 2004-04-02 TL ROW Rybnik SLK
98 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
100 WO¦ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
101 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
102 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
103 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
104 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
105 ZWOLIŃSKI Michał 2001-01-05 GKS Piast Gliwice SLK
106 ZYCHOWICZ Kacper 2002-09-06 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
107 ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.072422981262207sekund