JA¦KACZEK Małgorzata
2006-10-18
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 ADAMCZYK Agata 2005-03-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
3 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Victoria Trzebinia MLP
4 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
5 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
7 BAOR Estera 2004-02-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
8 BARANOWICZ Julia 2004-02-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
9 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
10 BˇBELEWSKA Daria 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
11 BˇBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
12 BEDNAREK Milena 2003-06-09 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
13 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
14 BUK Matylda 2005-04-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
15 CENDROWSKA Sandra 2004-01-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LUKS Podium Kup OPL
17 CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 BKL Bełchatów LDZ
18 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
19 CZECHOWSKA Anna 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
20 CZERWIŃSKA Julia 2005-03-09 MKS Iskra Pszczyna SLK
21 DORULOK Kinga 2005-03-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
22 DZIEDZIC Angelika 2003-12-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
23 FENDRYK Małgorzata 2006-01-01 UKS Kobylanka MLP
24 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
25 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
26 FORNALIK Hanna 2009-11-11 TS AKS Chorzów SLK
27 FREJ Maja 2004-04-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
28 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
29 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
30 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
31 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
32 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
33 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
34 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
35 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
36 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
37 GRZYBOWSKA Kinga 2002-02-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
38 HACZEK Kinga 2006-02-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 HYRA Nikola 2006-05-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
41 JACHURA Natalia 2006-08-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
42 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
43 JANAS Emilia 2005-06-21 ULKS Lipinki MLP
44 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
45 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
47 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
48 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
49 KAŁUŻNY Katarzyna 2002-08-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
50 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
52 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
53 KLECZA Karolina 2005-03-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
54 KLIMCZAK Agata 2005-03-13 KS Victoria Trzebinia MLP
55 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
56 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
57 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
58 KONOPKA Anna 2003-01-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
59 KONOPKA Weronika 2006-04-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
60 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
61 KOSIEC Estera 2005-11-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
63 KOWAL Ewa 2004-12-23 KS Victoria Trzebinia MLP
64 KOWALCZYK Gabriela 2003-11-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 KOZOK Karolina 2006-02-14 UKS Wisła SLK
66 KROK Paulina 2006-04-22 UKS-MOS Opole OPL
67 KRUPA Zuzanna 2006-03-15 IKS Olkusz MLP
68 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
69 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
70 KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 WLKS Wrocław DOL
71 KURKOWSKA Patrycja 2005-06-02 UKS Czwórka Żory SLK
72 LISOWSKA Daria 2005-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
73 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
74 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
75 ŁUKASIK Maja 2006-07-20 KS Victoria Trzebinia MLP
76 ŁYCZKO Amelia 2005-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
77 MACIˇG Alicja 2005-01-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
78 MAJCHRZAK Anna 2005-06-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
80 MELICH Nikola 2004-01-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
81 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
82 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
83 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
84 MLICZEK Martyna 2006-05-03 KS Victoria Trzebinia MLP
85 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
86 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
87 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
89 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
91 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
92 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
93 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
94 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
95 PALA Ewa 2002-02-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
96 PAŁOSZ Marcelina 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
97 PIEKAREK Joanna 2006-01-17 LUKS Podium Kup OPL
98 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
99 POLIWODA Nicola 2005-11-17 TS AKS Chorzów SLK
100 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 BKL Bełchatów LDZ
101 POSTOLAK Katarzyna 2003-09-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
102 PÓŁTORAK Klaudia 2005-08-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
103 PRZE¬DZINK Hanna 2006-02-07 TL ROW Rybnik SLK
104 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
105 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
106 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
107 RAK Paulina 2004-12-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 ROMAN Oliwia 2003-10-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
109 RÓŻAK Kinga 2006-09-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
110 SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 TS AKS Chorzów SLK
111 SATOŁA Magdalena 2005-07-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
113 SIEG Laura 2005-03-09 IKS Olkusz MLP
114 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
115 SKOK Wiktoria 2004-09-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
116 SKÓRSKA Patrycja 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
117 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
118 STAROŃ Julia 2005-10-11 KS Victoria Trzebinia MLP
119 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
121 STRZELSKA Nadia 2002-07-22 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
122 STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
123 SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
124 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
125 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
126 ¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
127 ¦RUTEK Ewa 2004-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
128 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
129 TYLUS Roksana 2004-11-09 MKS-MOSM Bytom SLK
130 WALCZAK Nadia 2010-01-01 BKL Bełchatów LDZ
131 WASIK Nela 2004-10-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
132 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
133 WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
134 WIKTOREK Zofia 2003-03-24 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
135 WOJDACZ Wiktoria 2003-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
136 WOJTAS Marta 2005-06-19 UKS-MOS Opole OPL
137 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
138 WÓJCIK Julia 2004-10-08 UKS Trójka Mikołów SLK
139 WÓJCIK Martyna 2005-07-27 LUKS Strzałków LDZ
140 WYLEŻOŁ Maja 2005-07-08 WKS Wawel Kraków MLP
141 WYPYCH Małgorzata 2006-02-20 UKS-MOS Opole OPL
142 ZAJˇC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
143 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 LUKS Podium Kup OPL
144 ŻMUDKA Dagmara 2003-09-22 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.084243059158325sekund