OLCHAWA Róża
2007-10-04
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 UKS Dąb Suchy Las WLP
2 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Victoria Trzebinia MLP
3 ADAMOWICZ Klaudia 2003-04-17 SKS Kusy Kraków MLP
4 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
5 BANY Adrianna 2007-01-09 UKS Filipides Teresin MAZ
6 BATKO Jagoda 2007-08-25 SKS Kusy Kraków MLP
7 BIAŁOWĄS Nadia 2008-08-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
9 BORKOWSKA Anna 2007-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 BRANECKA Nikola 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
11 BUDZIAK Karolina 2008-09-02 ULKS Lipinki MLP
12 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 OLA Podlaskie POD
13 BURKAT Dominika 2008-07-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 CHOIŃSKA Julia 2007-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
15 CHOLEWA Martyna 2004-05-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
17 CZAPKOWICZ Sara 2008-01-01 MLUKS Tarnów MLP
18 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-07 MKS Piast Głogów DOL
19 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
20 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
21 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
22 DRYZEK Inka 2007-01-01 OLA Łódzkie LDZ
23 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
24 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
25 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 FALĘCKA Pola 2007-12-18 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
27 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
28 GAWLIK Lena 2008-01-01 OLA Pomorskie POM
29 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
30 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 UKL Ósemka Police ZPO
31 GREDYS Oliwia 2004-05-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
33 HUETTER Barbara 2008-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
36 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
37 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
38 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
39 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
40 KAPUSTA Wiktoria 2004-03-24 MLUKS Tarnów MLP
41 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
42 KŁOSOWSKA Aleksandra 2005-05-17 LKS Kłos Olkusz MLP
43 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
44 KOLASA Sara 2005-08-19 ULKS Bielgim Bielany MLP
45 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
46 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
47 KRUPA Zuzanna 2006-03-15 IKS Olkusz MLP
48 KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
49 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
51 KUC Nikola 2008-05-18 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
52 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
53 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
54 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
55 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
56 ŁABUDA Oliwia 2007-11-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 MAJEREK Oliwia 2006-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
58 MIETŁA Oliwia 2007-03-27 MLUKS Tarnów MLP
59 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
60 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 LUKS Boguszyce LDZ
61 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
62 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
63 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
64 OLSZEWSKA Weronika 2005-02-08 UKS Polfin Oświęcim MLP
65 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
66 OSTASZYN Julia 2007-01-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
67 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
68 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 MKL Maraton Świnoujście ZPO
69 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
70 PESTKA Oksana 2008-05-01 OLA Pomorskie POM
71 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
72 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
73 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
74 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
75 PRZYBYŁOWICZ Emilia 2008-01-01 ULKS Lipinki MLP
76 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
77 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
78 RYBA Gabriela 2007-03-04 MLUKS Tarnów MLP
79 SALNIKOW Pola 2008-02-18 OLA Podlaskie POD
80 SAŁATA Martyna 2006-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
81 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
82 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
83 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
84 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
85 SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
86 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
87 SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 SKS Kusy Kraków MLP
88 STACHERSKA Milena 2006-10-17 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
89 STYBAK Magdalena 2007-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
90 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
91 SZOSTAK Oliwia 2007-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
92 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
93 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
95 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
96 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
97 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
98 WĄSOWICZ Gabriela 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
99 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
100 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
101 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
102 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
103 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
104 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
105 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
106 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
107 ZOCHNIAK Amelia 2007-01-31 BKL Bełchatów LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.054481029510498sekund