GRYCZEWSKA Kaja
2000-08-28
APLO Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRUKONIS Gabriela
2002-09-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRYSZCZYK Agata
2002-04-18
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIAŁOMYZY Urszula
1998-11-27
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DĘBOWSKA Magdalena
2001-04-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GĄSOWSKA Klaudia
2000-03-02
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GODLEWSKA Magda
2000-05-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GRYCZEWSKA Michalina
2000-08-28
PG 2 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JANOWSKA Helena
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KARBOWSKA Helena
2000-05-08
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KISIEL Magdalena
2000-06-08
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOŚCIELECKA Sandra
2000-08-03
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LICHOMSKA Łucja
2000-05-04
PG 2 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ŁOWCZYŃSKA Monika
2000-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
ŁYSIK Julia
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MATYGA Aleksandra
1998-09-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
NOWAK Aleksandra
2000-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OLSZYŃSKA Dominika
2001-08-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PILICHIEWICZ Klaudia
2000-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
POPŁAWSKA Kaja
2001-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PSTRĄGOWSKA Izabela
1999-01-31
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
RAŹNIAK Karolina
2000-06-07
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
RÓŹNIAK Karolina
2000-01-01
PG Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SKRODZKA Zuzanna
2001-01-01
PG 5 Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SNARSKA Kinga
2000-03-13
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SOKOŁOWSKA Wiktoria
2001-02-23
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SUSOŁ Martyna
1999-06-07
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WILCZYŃSKA Dorota
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ZABIELSKA Anna
1999-01-26
Gimnazjum Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ŻADZIŁKO Magdalena
2000-08-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ŻYLIŃSKA Jolanta
1998-02-06
ZSO Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik