LUTRZYKOWSKA Paulina
1999-07-30
APLO Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIAŁA Izabela
2000-08-18
LO WYSOKIE MAZOWIECKIE
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOBROWSKA Urszula
2000-03-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BREZGIEŁ Katarzyna
1999-01-10
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CIECIERSKA Sylwia
1999-01-27
PG Trzcianne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZAJKOWSKA Ewa
1998-06-05
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZAJKOWSKA Paulina
1998-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZERWIŃSKA Anna
2000-04-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DAWIDOWSKA Sandra
1998-03-31
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FIDZIUKIEWICZ Karolina
1999-05-13
PG 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GˇSOWSKA Klaudia
2000-03-02
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GODLEWSKA Paulina
1998-04-06
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HALICKA Izabela
1999-04-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KAMIŃSKA Natalia
1999-11-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOLĘDO Ewelina
1997-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOPEĆ Aleksandra
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOSIŃSKA Agnieszka
2001-05-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KRASNOBORSKA Natalia
2001-08-26
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KRAUJUTOWICZ Karolina
2000-03-03
ZS NIEĆKOWO
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRZECZKOWSKA Zuzanna
1998-01-01
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
LESZCZYŃSKA Paulina
1999-01-01
ZSO Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŁOJEK Agnieszka
1999-07-04
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MAKIEŁKOWSKA Zuzanna
2000-05-20
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MISIEJKO Milena
1999-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
NICZYPORUK Gabriela
2001-10-08
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
OLECHNO Aleksandra
2001-01-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
OLSZEWSKA Magdalena
1999-06-25
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PISANKO Natalia
2000-04-30
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
POPŁAWSKA Agnieszka
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PUCHALSKA Natalia
2000-07-07
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ROGOWSKA Karolina
1998-01-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RUDZKA Patrycja
2000-04-17
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SAŁADZIAK Lidia
1999-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SĘKAL Aleksandra
2000-07-05
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SOKÓŁ Karolina
2000-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SOROKA Daria
2000-06-14
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SUMKOWSKA Wiktoria
2001-07-20
PG S 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZESZKO Dominika
2000-04-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZMURŁO Patrycja
1999-08-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
TARNACKA Aleksandra
1998-01-18
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
TRZONKOWSKA Beata
1995-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WIERCISZEWSKA Aldona
1998-07-15
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WÓJCIK Natalia
2001-03-09
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ZACH Andżlika
2000-06-23
I LO ŁOMŻA
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ZBICZYŃSKA Julia
2001-06-27
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik