GUZIEJKO Klaudia
2000-03-22
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CHOROSZEWICZ Wioleta
2002-01-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DŁUGOZIMA Weronika
2002-03-02
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DOMŻAŁ Barbara
1997-10-04
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GALICKA Patrycja
2000-09-27
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KISZLUK Justyna
2001-06-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KOWALCZUK Aleksandra
2001-09-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KRZYWOSZ Izabela
1999-08-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KURPIEWSKA Dominika
1998-08-12
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KWIATKOWSKA Angelika
1998-06-19
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MOSIEJ Marlena
1992-10-20
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MOTULEWICZ Patrycja
2002-06-21
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
NIKICIUK Weronika
2004-03-17
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
PIEKARSKA Julita
2004-01-06
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PLONA Milena
1998-10-07
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PRANCUK Izabela
1997-09-08
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PRZE¬DZIECKA Natalia
2001-06-03
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SZCZESIK Anna
1999-04-17
ZS NIEĆKOWO
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
¦NIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
¦WIERZBIŃSKA Patrycja
2000-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
TOMASZEWSKA Magda
2002-08-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
TUŁAZIŃSKA Karolina
2004-07-05
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WAWRENTOWICZ Gabriela
2001-07-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WˇSAK Monika
2001-06-04
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WI¦NIEWSKA Aleksandra
2000-05-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik